Akce

Největší krytý zábavní park v Čechách se rozrůstá. Zve na venkovní atrakce od nizozemského architekta

Zábavní park Majaland, který se nachází v pražském outletovém nákupním centru POP Airport, je svou rozlohou přes 9 000 m2 největším krytým zábavním parkem v Čechách. Nyní vnitřní část věnovanou světu Včelky Máji a jejích přátel doplní i venkovní část o rozloze 5 000 m2, která je zasazena do světa hrdinů Superwings. „Venkovní část zábavního parku jsme plánovali od samotného začátku. Jeho věnování Supwerwings tematicky krásně koresponduje s tím, že se nacházíme hned vedle pražského letiště Václava Havla,“ popisuje ředitel parku Miroslav Ducháč.

Ve venkovní části se můžou návštěvníci těšit na několik nových atrakcí, například na osmnáctimístný kolotoč Albertův let, Paulovo dopravní hřiště s 12 elektrickými auty, Mega trampolínu o rozměru 16,5 x 10 metrů nebo Létající kola, na kterých se děti povozí ve výšce 3 metry nad zemí. Samozřejmostí jsou i stánky s občerstvením. „Venkovní část, která bude v provozu od dubna do října, pěkně doplní krytou část zábavního parku, kde si děti užívají impozantní atrakce včetně bezmála čtvrt kilometru dlouhé horské dráhy s převýšením 9 metrů,“ říká Miroslav Ducháč.

Další atrakce v parku věnovaném Superwings ještě přibydou. „Chystáme dvě další atrakce a pro zpříjemnění pobytu v létě také chystáme do konce roku vysadit v parku vzrostlé stromy. Už příští sezónu se návštěvníci budou moci těšit také na venkovní část naší oblíbené včelí univerzity s květnou loukou a naučnou stezkou,“ dodává Miroslav Ducháč.

Vyzkoušet novou část zábavního parku můžou rodiče spolu s dětmi třeba mezi 28. srpnem a 10. září, kdy POP Airport chystá nákupní akci Zpátky do školy. V rámci akce nákupní centrum nabídne slevy až 70 %. A zatímco si rodiče budou užívat outletové nákupy, můžou děti vyzkoušet všechny atrakce, které si pro ně Majaland nachystal.

Za ideovou koncepcí parku je belgické studio Plopsa, architektem je nizozemská kapacita v oboru designu zábavních parků Kristof Van Hove. Atrakce dodávají od zavedení čeští (Mirakulum, Skákejte CZ) a evropští dodavatelé (SB International, Antonio Zamperla S.p.A.) a splňují nejpřísnější kritéria včetně certifikace TÜV.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..