Hodnocení výrobků

Nebezpečné vlhké ubrousky Freshmaker baby wet wipes wet towels with lotion extra

Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečnými dětskými ubrousky Freshmaker baby wet wipes wet towels with lotion extra.

Při použití výrobku zůstanou složky kosmetického prostředku (včetně IPBC) na pokožce dítěte, přičemž IPBC může přestupovat do organizmu, kde může negativně ovlivňovat činnost štítné žlázy.

Freshmaker

Vlhké ubrousky Freshmaker® Baby Wet Wipes, Wet Towels With Lotion, extra
EAN pro var. s uzávěrem v podobě plastové průhledné samolepící fólie (A): 8697817871408, EAN pro variantu s plastovým uzávěrem s obrázkem kojence (B): 8697817875543
varianta A: P: 11.2010 (datum výroby), E: 11.2012 (datum spotřeby)
varianta B: P: 10.2010 (datum výroby), E: 10.2012 (datum spotřeby)
P: 03.2010 (datum výroby), E: 03.2013 (datum spotřeby)

Výrobce/Země původu: FULYA KOZMETIK Islak Mendil Imalat ve Pazarlama Ltd. Ştí., Kiraç Merkez Mah. Küçük Ayazma Cad. No: 15 Esenyurt/Istanbul / Turecko

Dovozce: neuveden

Distributor: GIGAS CZ s.r.o., Hradové Střimelice 86, 281 86 Kostelec nad Černými Lesy − Stříbrná Skalice, IČ: 27157113

Popis: Jedná se o vlhčené ubrousky zabalené po 72 ks v uzavíratelném balení z potisknuté plastové folie oranžové barvy s obrázky kočárků, kojeneckých lahví a dudlíků a s nápisy Freshmaker Wet Towels With Lotion. Na přední straně výrobku je na folii fotografie matky s kojencem a nápisy: Alcohol Free, ph 5,5 a microbilogically tested. Balení je opatřeno uzavíratelným otvorem v podobě průhledné samolepící folie (varianta A) nebo folií s obrázkem matky a kojence (varianta B). Na zadní straně obalu je uveden je na dolepené etiketě uveden název výrobku v češtině (Silné, pružné vlhké ubrousky), jméno distributora a text: „Neobsahují alkohol, jsou hygienické, čistí, hydratují a vyživují pokožku.“ Na vlastním obalu se dále nachází čarový (EAN) kód, soupis ingrediencí, obrázky symbolizující použití výrobku (včetně použití pro děti do 3 let věku), údaje o tureckém výrobci a další grafické symboly.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..