Hračky

Návrat k tradicím

Dřevěné hračky v dospělých často probouzejí nostalgickou vzpomínku na dětství. Jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí, a vyznačují se odolností a trvanlivostí, takže mohou být předány z generace na generaci. Dřevěné hračky jsou příjemné a krásné na dotek a podporují rozvoj kreativity a motorických schopností dětí. Byly oblíbené generací vašich rodičů, prarodičů a zamilují si je i vaše děti.

Zvířecí kamarádi

Dřevěné kostky zvířátka potěší každého milovníka zvířat. Pomocí obracení kostek lze sestavit obraz šesti různých zvířat, které se děti rychle naučí pojmenovat. Kromě průpravy zručnosti při skládání kousků v jeden celek na malého šikulku čeká také zábavné stavění a bourání originálních staveb, které může z kostek vybudovat.

Dřevěné kostky Zvířátka zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 169 Kč.*

Chytrý domeček plný zábavy

Interaktivní domeček s abecedou představuje ideálního pomocníka pro malé školáčky či pro děti, které se do školy teprve chystají a už se nemohou dočkat. Pomocí tlačítek se dítě učí písmena a tvoří první slova. Domeček obsahuje šest herních režimů, které rozvíjí nejen znalosti, ale také představivost. Lze si zvolit český nebo slovenský jazyk.

Domeček dřevěný s abecedou zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 649 Kč.*

Dobrodružství s vláčkem

Vláčkové dráhy jsou skvělé pro trénink motorických dovedností. Při manipulaci s kolejemi a vláčky se děti učí koordinaci pohybů a jemné motorice. Stavění tratí a zkoušení funkčnosti navíc podporuje logické myšlení a schopnost řešení problémů. Hry s vláčky povzbuzují dětskou fantazii a kreativitu při vytváření scénářů a situací. Vláčková dráha Osmička je vybavena elektrickou lokomotivou se zpátečkou. Nechybí ani detaily jako dopravní značky, jejichž význam můžete dítě naučit. Stromky mohou například při bouřce spadnout na koleje a děti se mohou pokusit problém vyřešit. Základní set je možné rozšířit dalšími stavebnicemi, které malým dobrodruhům otevřou nové příběhy a hodiny zábavy.

Vláčkodráhu osmičku zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 049 Kč.*

Bezpečné skotačení

Houpání zkrátka patří k dětství. Milují ho ti nejmenší, nadšení neopadá ani ve školním věku. Houpačky dětem poskytují nespočet výhod, přes rozvoj koordinace a rovnováhy až po podporu fyzického zdraví. Jsou zdrojem zábavy, který malé neposedy jen tak neomrzí a nabídne pohled na jim známé prostředí ze zcela jiné perspektivy. Rodiče jistě potěší bezpečnost a stabilita houpačky. Houpačka je vhodná pro venkovní použití.

Houpačku dřevěnou přírodní zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599 Kč.*

Rozvíjí zručnost i logiku

Oblíbená společenská hra Jenga zaručí velkou dávku napětí a vtipných okamžiků. Zahrát si ji může 2 a více hráčů, kterým přijde vhod především šikovnost a cit v ruce. Smyslem hry je vyjmout jeden z dřevěných kvádrů ze 17 pater vysoké věže. Hráč kvádr následně umístí nahoru. Komu věž jako první spadne, prohrává. Vítězem je pak hráč, který jako poslední umístil kvádr. Hra pomáhá rozvíjet sociální interakci a spolupráci mezi dětmi, které mohou hrát například v týmu proti rodičům. Děti si na ní mohou vyzkoušet také svou trpělivost, ve které budou s každou další hrou nacházet větší a větší smysl.

 Společenskou hru Jenga zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 669 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 9. 2. do 9. 3. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..