Články

Narozeninová oslava jako nezapomenutelný zážitek

Jste hrdými rodiči malého raubíře či princezny, pro které by jste udělali všechno na světě? Jezdíte s nimi do zoo, podnikáte dobrodružné výpravy do přírody, hrajete si na indiány…zkrátka děláte všechno pro to, aby si užili nádherné dětství plné her a dobrodružství, u kterých se i něco užitečného naučí?

S blížící se narozeninovou oslavou či předvánočními Mikulášskými a jinými oslavami vás může přepadat zoufalství, jak objevit něco nového, co by vaše děti zaujalo. A co teprve, touží-li vaše dítě po oslavě, na kterou si pozve hromadu kamarádů a právě vy je budete mít celé odpoledne bavit?

Řešení však není tak těžké, jak to možná vypadá. Jestliže je vaše fantazie v koncích nebo nemáte dostatek času na přípravy, můžete se obrátit na zkušené odborníky, kteří se dlouhodobě zabývají organizováním a přípravou volnočasových aktivit pro děti, kteří za sebou mají řadu zkušeností a úspěšných akcí s dětmi, jako jsou ty vaše. Zvěda, toužící po dobrodružství, pohádkových příbězích a něčem vzrušujícím.

Novým trendem při pořádání party či rodinné oslavy je najmout si tým zkušených odborníků, kteří vám připraví program na míru, přijedou, všechno připraví, v průběhu oslavy svým programem zabaví malé návštěvníky a po skončení akce vše uvedou do původního stavu. Ideální myšlenka, říkáte si? Pro běžnou rodinu jde o cenově dostupnou možnost, jak svým dětem připravit oslavu, na kterou jen tak nezapomenou a nepřijít při tom o nervy. Také v případě, že jste pracovně značně zaneprázdnění, avšak rozhodně byste nechtěli své ratolesti zanedbávat, je to ideální řešení, jak je překvapit a nadchnout.

Uvidíte, že se nejen nudit nebudou, ale pro příště nebudou chtít nic jiného! Příležitostí pro oslavu je vždycky dost, ať už narozeninová, haloweenská, vánoční, mikulášská, valentínská či party ke konci školního roku, vždy je možné vymyslet nový originální program přesně na míru zájmům a oblíbeným pohádkovým či filmovým postavám vašich dětí. A co teprve den dětí!

Oslavy připravuje tým zkušených specialistů v oblasti organizování eventových akcí, pedagogiky volného času, stylistů a učitelů. Máte již dlouho v hlavě nějakou představu, kterou byste pro děti chtěli uspořádat, jen vám to pořád nějak nevychází? Náš tým vyjde vstříc veškerým Vašim představám a přáním. Pokud Vám naopak nápady již došly, nechte si poradit a vyberte si z bohaté nabídky tématických programů či vystoupení, které pro Vás dovedou připravit…

A co vše je vlastně možné zoorganizovat? Téměř vše…fantazii se meze nekladou. Týmové party (jako například oslava pro partu piratů, Nema a jeho kamarády, nebo pro princezny), divadelní představení pro děti, šermířské představení, všechny možné dětské pohybové, dramatické či společenské hry… To vše je možné uspořádat přímo u vás doma či na zahradě nebo samozřejmě pronajmout vhodné prostory, bez běžných starostí a problémů, které bývají s organizováním dětských akcí spojené.

Samozřejmostí je i výtečný catering na přání dovezený až do domu včetně stylové výzdoby. Takže i starosti s objednáváním nejhezčího narozeninového dortu či dětských sladkostí můžete pro jednou nechat na někom jiném a přijít si pak jen vychutnat pohled do nadšených očí vaší drobotiny.

Kontakt:
www.PandaParties.cz
tel:733 195 465

 

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..