Hračky

Nacvičte si ranní rutinu s BABY born

Každé ráno začíná stejně. Po probuzení zamíří BABY born s maminkou do koupelny. Každý den totiž musí začít čištěním zoubků a ranní hygienou. BABY born Umyvadlo na mytí rukou má dokonce zvukové i světelné efekty, díky kterým se malé holčičky i chlapečci BABY born budou těšit na ranní i večerní rituál u umyvadla.

Hygiena je důležitá a je dobré k tomu děti vést už od malička. Čištění zoubků i mytí rukou se mohou naučit i se svou oblíbenou BABY born, která má také svoje umyvadlo se skutečnou vodou! Na umyvadle si nejprve rozsviťte světlo, ať se na sebe může malý ušmudlánek hned podívat. Po stlačení tlačítka se rozsvítí okraje zrcadla a začne hrát veselá melodie.

A že mytí rukou není zrovna zábava? U BABY born Umyvadla to neplatí. Stiskněte dávkovač mýdla a začne hrát písnička, která odměřuje čas na mytí rukou. Když opakovaně stisknete kohoutek, poteče opravdová voda, kterou můžete pomocí špuntu v umyvadle zadržet. Potom už je čas na vyčištění zoubků. Po vyjmutí modrého kelímku z držátka uslyšíte zvuky připomínající skutečné čištění zubů.

Realisticky vypadající BABY born Umyvadlo na mytí rukou je vyvedené v roztomilém bílo-růžovém designu a obsahuje i oblíbené motivy kačenky Berty. Tekoucí vodu, zvukové i světelné funkce zajišťují baterie. Součástí balení je zubní kartáček, dávkovač mýdla, špunt ve tvaru kačenky a ručník.

BABY born Umyvadlo na mytí rukou stojí 1 379 Kč. Produkt je vhodný pro děti od 3 let. Výrobce: Zapf Creation.

www.baby-born.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..