Hračky

Na veterině

Děti zvířátka milují. Ne každý si však může dovolit pořídit dětem živého mazlíčka, a tak se milým a věrným parťákem může stát i plyšový či interaktivní zvířecí kamarád. Péčí o něj děti rozvinou své sociální dovednosti a naučí se zodpovědnosti. Ale pozor, i imaginární mazlíček může onemocnět, nebo se dostat do nesnází. Pak je třeba přivolat na pomoc veterináře…

Interaktivní mluvící minikniha Zvěrolékař seznámí děti s povoláním zvěrolékaře. S Elektronickou Albi tužkou poznají nástroje, které veterinář ke své práci potřebuje, jaká zvířata léčí i jak se mají o domácí mazlíčky starat. V knize na ně čeká přes 500 zvuků a textů. Nechybí jednoduchý kvíz, který procvičí získané znalosti. Kniha je vhodná pro děti od 5 let.

Miniknihu – Zvěrolékař zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.

Dobrodružství na moři

Se zábavnou stavebnicí LEGO® Friends Záchranářský hydroplán se děti naučí lásce k mořským tvorům a společně s nimi mohou prožít spoustu dobrodružství. Součástí stavebnice jsou postavy LEGO® Friends Zac a jeho učitelka Dia. Součástí je také běluha, kterou mohou děti zachránit z hromady dřeva a kamení na pobřeží. Mezi doplňky patří také záchranná vesta, paddleboard, pádlo, vysílačky, dalekohled, lahvička na krmení a hák na záchranu běluhy.

LEGO® Friends Záchranářský hydroplán zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 469 Kč.

V ordinaci

Součástí sady Veterina Sparkle Girlz je panenka Sparkle Girlz a 31 doplňků, bez kterých se neobjede žádný veterinář. Vedle lékařských doplňků, nábytku či zvířecí přepravky děti v sadě naleznou také dva malé pacienty – kočičku a štěňátko.

Veterina Sparkle Girlz zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 899 Kč.

Mobilní klinika

Veterinární set se skládá z vyšetřovacího vozíku, přepravky, misky na krmení a různých lékařských pomůcek jako je injekční stříkačka, palička, stetoskop, sprchová hlavice a teploměr. Součástí je roztomilý plyšový pejsek. Díky praktickým kolečkům lze snadno ovladatelný veterinární vozík posouvat tam a zpět. Jednotlivé doplňky se obzvlášť snadno uchopují a nemají ostré hrany, takže jsou bezpečné i pro malé děti.

Veterinární klinika zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 849 Kč.

Záchrana v divočině

Se záchranným vrtulníkem pro zvířata Schleich Wild Life může ranger zachránit hroší mládě z hluboké rokle před lvem. Lanovým navijákem spustí správce parku z vrtulníku přepravní síť. Mladý hroch v poslední sekundě vyleze na síť a správce parku lvovi bleskově uletí. Záchranná akce se podařila. Helikoptéra disponuje lanovým navijákem na přepravu nákladů, pohyblivou čepelí rotoru, zatímco správce parku má pohyblivé ruce a nohy. Sada obsahuje figurku lva, hrošího mláděte, správce parku, přilbu, lanový naviják, síť, lopatu a helikoptéru.

Záchranný vrtulník pro zvířata zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 099 Kč.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..