Móda a kosmetika

Na citlivou pokožku hypoalergenní antiperspirant

Pocení jako termoregulační nástroj může být vítané. Jenže čeho je moc, toho je příliš. V místech nadměrného pocení dochází snadno k poškození pokožky. Kromě toho nadměrné pocení často doprovází nepříjemný zápach. Rozkládající se pot se stává živnou půdou pro bakterie a kvasinky.  

Roll-on Dermedic Antipersp R představuje intenzivní antiperspirant, který je jemný a šetrný k pokožce, ale zároveň účinný při omezování následků rozkladu potu, a eliminaci pachu. Nadměrné pocení reguluje po dobu až 48 hodin. Je určený ke každodenní péči pro udržení pocitu svěžesti. Receptura Antipersp R obsahuje hydratační a hojivou složku, allantoin, která je pro lidské tělo přirozená. Naopak v přípravku nenajdete alkohol. Antipersp R je dermokosmetický produkt při jehož výrobě byla využita výhradně křišťálově čistá artéská voda. Tento hypoalergenní přípravek celkově zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku v citlivé oblasti podpaží. Jemně neutrálně voní. Nevytváří skvrny na oblečení. Je vhodný pro muže i ženy. Dermedic Antipersp R byl klinicky testován.   

Aktivní složky: Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, Allantoin

Balení Dermedic Antipersp R roll-on 60 ml zakoupíte na Notino.cz, dále v lékárnách a na lékárenských e-shopech.

Dermokosmetika DERMEDIC byla vytvořena na základě zkušeností dermatologů, kteří ji také doporučují pro její šetrnost a účinky. Vychází vstříc speciálním potřebám pokožky, například citlivé, dehydrované, problematické atd. Výroba ve společnosti Biogened splňuje standardy správné výrobní praxe (GMP), což v praxi představuje soubor metod a postupů zajišťujících nejvyšší možnou kvalitu výroby. Při výrobě dermokosmetiky DERMEDIC je využívána výhradně voda z artéského termálního pramene. Jde o vodu s nejvyšší čistotou zbavenou všech látek s alergenním a dráždivým potenciálem.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..