Hračky

Malí architekti

Stavebnice dětem umožňují postavit si přesně takový svět, o jakém sní. Mohou s nimi vybudovat originální stavby a města, ve kterých platí jejich pravidla. Skvěle se při tom zabaví a současně rozvinou svou fantazii i motorické dovednosti. Vybavte dílnu svých malých architektů a pronikněte do jejich kouzelné říše.

Stavebnice pro nejmenší

S první sadou LEGO® DUPLO® BOX S KOSTKAMI budou vaši malí stavitelé rozvíjet kreativní myšlení, orientaci v prostoru a jemné motorické dovednosti. Osvojí si také schopnost řešit nejrůznější problémy. Součástí sady je 65 barevných kostek a dílků nejrůznějších tvarů, které stimulují mysl batolat. Zatímco děti budou spojovat kostky a dílky do nápaditých modelů, vy s nimi můžete sdílet radost a důležité vývojové milníky.

LEGO® DUPLO Box s kostkami zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 639 Kč.*

Sada skládacích plastových kelímků s roztomilými motivy zvířátek obsahuje 5 kelímků a vrchní díl s kačenkou, která vydává 40 různých zvuků a melodií. Kelímky rozvíjí koordinaci a jemnou motoriku dětí už od 12 měsíců. Lze je naskládat na sebe i složit do sebe.

Skládací kelímky s kačenkou zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 399 Kč.*

Ideálním malým dárkem pro každou příležitost jsou MINI STAVEBNICE, ze kterých si děti prakticky kdykoliv a kdekoliv mohou postavit dinosaura, ptáčka, autíčko či oblíbeného domácího mazlíčka.

Mini stavebnice zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 79 Kč.*

Ve světě fantazie

Startovní sada Launch se 123 úžasnými konstrukčními prvky je skvělým úvodem do nové řady kuličkové dráhyGraviTrax Power. Kromě základních stavebních prvků pro stavbu dráhy GraviTrax obsahuje také ovladač elektronických doplňků, Kupolový Startér a cílový kámen skládající se ze Spouštěče a Přistávací Arény.

Kuličkovou dráhu GraviTrax Power Startovní sada Launch zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 2 999 Kč.*

Zachyťte architektonickou podstatu New Yorku s úžasnou sadouLEGO® Architecture New York City, která obsahuje ikonickou budovu Flatiron, Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra a Sochu svobody, jež společně vytváří okouzlující scenérii. Každá LEGO® budova je navržena tak, aby díky realistickým barvám a stejnému měřítku pro všechny stavby poskytla výjimečný stavitelský zážitek.

LEGO® Architecture New York City zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 039 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 2. 3. do 2. 4. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..