Hračky

Losík: zábavná odměna za vysvědčení

Konec školního roku už je na dosah a rodiče teď usilovně přemýšlejí, jak nápaditě odměnit své děti za školní úspěchy a celoroční úsilí. A co kdyby si letos odměna vybrala děti… Že to není možné? Se stírací hrou pro děti Losík, která běží od dubna až do konce září v hračkářstvích Bambule, to jde! Losík nabízí nejen zábavu a napětí při odhalování výhry, kterou si děti po setření losu vyzvednou v jakékoliv prodejně, ale také šanci vyhrát hodnotné výherní balíčky v pravidelném týdenním slosování Hlavní hry.

Stírací losy je možné zakoupit ve dvou cenových kategoriích – 50 Kč a 100 Kč, přičemž hodnota losu odpovídá výši potenciální výhry. Sortiment výher se měsíčně obměňuje a najdete je v prodejnách Bambule ve speciálně označeném regále.

Stačí setřít stírací pole na zakoupeném losu a najít tři stejné symboly. Podle opakujícího se symbolu si pak výherce může vybrat ze skupiny výher označených stejným symbolem. Výhru si pak děti mohou vyzvednout přímo v prodejně po předložení výherního losu na pokladně.

Stírací losy je nově možné zakoupit také online v e-shopu www.bambule.cz!

Hlavní hra

Tím to ovšem nekončí. Stírací losy lze zaregistrovat také do Hlavní hry, ve které se každý týden soutěží o hodnotné ceny v celkové výši 250 000 Kč. Ten, kdo se zapojí, může vyhrát například stavebnice LEGO®, dráhy Hot Wheels, panenky Barbie, společenské hry od Albi, ale také stany a spacáky od Husky, exkluzivní balíčky filmového a herního merche či poukázky od Astratexu, Vuch, Cool Club nebo Bambule. Soutěž potrvá do 30. 9. 2024.

losik.bambule.cz

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..