Jídlo a pití

Křupavý Ajala Zob povýší večerní mlsání u seriálů na luxusní záležitost

Nejen tabulkovou, čokoládová manufaktura Ajala má v nabídce čokoládu i tekutou, mazanou a teď navíc také křupavou. Pražené kakaové nibsy (drcené kakaové boby) v kombinaci s kešu oříšky a panelou vám zlepší náladu třeba během dlouhých zimních večerů. Sladký Ajala Zob si zamilujete na první křupnutí. 

Ajala Zob od brněnské čokoládovny představuje všechno, co by mělo mlsání ve 21. století splňovat. Je plný živin, obsahuje pečlivě vybrané ingredience pěstované s ohledem na naši planetu, křupe (nejlepší zobání je totiž přece křupavé, ne?), je ohromně dobrý a navíc i inovativní. Posuďte sami, kakaové nibsy, kešu a panela, to tu přece ještě nebylo!

Zob je skvělý parťák na túru, zdravá svačinka k práci nebo učení, ozdoba pro ranní kaši, sladká tečka po jídle nebo dárek, se kterým nešlápnete vedle. Lahodné zobání vám dodá energii, rozjasní myšlenky, pohladí nervy a pozvedne náladu. Ajala Zob je zkrátka dobrota, kterou všichni po podzimním marastu a vyčerpávající zimě potřebujeme.

Zob obsahuje pouze tři suroviny, nic dalšího není potřeba. Jemnou chuť kešu oříšků a hořkou, čokoládovou chuť kakaových nibsů perfektně doplňuje panela, slaďoučká sušená třtinová šťáva, která ingredience drží pohromadě a tvoří neodolatelné křupavé hrudky.

Ajala Zob – Kešu, Nibsy, Panela, 150 g za 155 Kč seženete na ajala.cz nebo na jednom z mnoha prodejních míst.

Kakaové nibsy jsou drcené upražené kakaové boby, které mají mírně nahořklou čokoládovou chuť. Jsou nacpané živinami všeho druhu a fungují jako skvělý zdroj antioxidantů, hořčíku, železa a mnoha dalších zdraví prospěšných látek. Panela je sušená šťáva z cukrové třtiny. Vzhledem sice připomíná třtinový cukr, ale vyrábí se úplně jinak, bez použití chemických procesů, čistě přírodní cestou. Díky tomu si toto sladidlo ponechává zajímavější chuť připomínající melasu a až 50x více minerálních látek než bílý cukr. Kešu jsou jemné a sladké oříšky, o kterých vám kdekdo řekne, že jsou jeho nejoblíbenější. Přitom mají nejnižší kalorickou hodnotu z oříšků, k tomu mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny, což je dělá neodolatelnými i pro dietáře.
0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..