Hračky

Kreativita má své plus

Kreativní sady a hry rozvíjí dětskou fantazii, logiku i samostatnost. Navíc máloco se vyrovná radosti dětí z vlastnoručně vytvořeného výrobku! Úplně nový zážitek z tvoření zažijí holky i kluci s kreativními sadami Plus-Plus, jež podporují koncentraci i jemnou motoriku. Z pestré nabídky hracích setů si vyberou začátečníci i zkušení stavitelé, kteří si mohou vytvořit 2D i 3D objekty.

PLUS-PLUS jsou unikátní kreativní sady pocházející z Dánska. Všechny dílky mají stejný tvar, který připomíná dvě znaménka plus vedle sebe. Snadno do sebe zapadají, a díky tomu z nich mohou děti stavět nejen 2D obrazce, ale také 3D objekty a tvary. Dílky jsou v dostání ve dvou velikostech a v různých barvách. Sady BIG s velkými dílky jsou určeny především pro menší děti, kterým se s nimi bude snadno manipulovat.

Plus-Plus BIG Pastel Mix – 100 ks zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 599 Kč.

Plus-Plus myslí na ekologii

Nejen rodiče jistě potěší, že Plus-plus jsou vyráběny 100% ekologicky pomocí větrné energie, ze zcela bezpečných a netoxických plastů. Všechny dílky včetně obalových materiálů jsou 100% recyklovatelné. Dílky lze dokonce vyprat v pračce nebo myčce – stačí je vložit do sáčku na praní jemného prádla.

Pro malé stavitele i zkušené odborníky

Vybírat lze ze široké škály balení – od základních tub se 100 dílky, po boxy s 600 dílky. Sady jsou univerzální, nebo tematické, takže děti mohou stavět podle vlastní fantazie a nálady nebo si vybrat konkrétní motiv (vílu, auto, loď, dinosaura a další).

Plus-Plus Basic (100 ks) Tubu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.

Plus-Plus Jednorožec (100 ks) Tubu zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.

Pro zručnější stavitele jsou ideální sady Skládej podle čísel, které připomínají puzzle. Dílky se skládají podle předem stanovených čísel a vytvoří tak krásné 2D obrazce, například motýla, planetu, raketu, či jednorožce. Všechny sady je navíc možné různě kombinovat a spojovat, i tematické sady lze skládat dle vlastní představivosti. Zábavu si s Plus-Plus užijí i dospělí, kteří rádi tvoří.

Plus-Plus Skládej podle čísel – Srdce 250 ks zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč.

Plus-Plus Nauč se stavět – Auta zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.

*Uvedené ceny platí od 22. 5. do 22. 6. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..