Akce

Kapka naděje a Bambule již pátým rokem pomáhají dětem!

Nadační fond Kapka naděje, hračkářství Bambule spojily síly, aby společně s veřejností už popáté přinesly radost dětem, které bojují s onkologickým onemocněním. Tento rok se akce uskuteční s dárcovskými samolepkami s roztomilými Medvídky naděje. A co je nejlepší, do víru událostí se může zapojit každý. Pro účast v charitativní kampani O Kapku lepší Bambule stačí zakoupit dárcovskou samolepku medvídka za 50 Kč, a to buď v kamenných prodejnách Bambule nebo online prostřednictvím e-shopu. Výtěžek z prodeje těchto samolepek půjde opět na podporu Dětských onkologických oddělení ve FN Motol v Praze, FN Plzeň a FN Ostrava.

Méďové naděje pro malé pacienty

Hlavní role v letošní kampani se znovu zhostí kreslení Méďové naděje. Medvídci se rozrostli o čtyři krásné pastelové varianty. Na výběr je tak nyní z pěti různých designů, které si zákazníci mohou ponechat jako roztomilou vzpomínku, nebo je vložit do sběrných boxů umístěných na pokladnách prodejen Bambule. Skrze sběrné schránky v nejbližším obchodě Bambule mají zákazníci možnost zaslat dětem také samolepku, kterou zakoupili v e-shopu. Bambule a Kapka naděje poté medvídky předají malým pacientům. Pokud zákazníci nevyjádří zájem o fyzickou samolepku, mohou nově přispět také prostřednictvím virtuální samolepky na e-shopu www.bambule.cz.

Do charitativní kampaně se mohou zákazníci zapojit také nákupem roztomilých interaktivních Mazlových medvídků a nově také přítulných plyšových medvídků Care Bears za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Malí barevní medvídci reagují na péči zvukem a světlem, což jistě potěší každého majitele hračky.

Plyšoví medvídci Care Bears v jemných pastelových tónech sloužili mimo jiné jako inspirace pro design letošních samolepek. Výtěžek získaný z prodeje Mazlivých medvídků a Care Bears medvídků bude také směřovat na podporu Dětských onkologických oddělení ve FN Motol v Praze, FN Plzeň a FN Ostrava.

Noví rozkošní plyšáci však nejsou tím jediným, čím je letošní akce výjimečná. Společná charitativní kampaň Nadačního fondu Kapka naděje a Bambule oslavuje tento rok pětileté jubileum a pokračuje tak v úspěšném partnerství, které započalo na podzim roku 2019.

„Charitativní kampaň s Nadačním fondem Kapka naděje se pro nás a naše zákazníky stala tradiční oblíbenou akcí, spojenou s předvánočním obdobím. S potěšením můžeme říct, že za celých pět let zájem našich zákazníků o tuto kampaň neklesl. Projekty, které byly na jednotlivých onkologických odděleních realizovány právě z našich sbírek, pomáhají nejen malým pacientům, ale také jejich lékařům a zdravotním sestrám. Věříme, že i letos zákazníci rádi přispějí na dobrou věc a budou tak společně s námi o Kapku lepší,“ dodává marketingová ředitelka Bambule Jana Krčková.

Po skončení akce, která bude probíhat od 16. 9. až do 31. 12. 2023, budou samolepky předány pacientům na Dětských onkologických odděleních ve FN Motol v Praze, FN Plzeň a FN Ostrava.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..