Akce

Je vaše hormonální hladina v nerovnováze? Máme pro vás tipy, jak ji postavit zpátky do latě!

Hladina hormonů se v našem těle různě mění. Pokud je ale dlouhodobě výrazně vychýlená, vznikají problémy, které mohou být nejen fyzického, ale také psychického rázu. Nemusíte se ale trápit. Máme pro vás pár tipů, díky nimž vám bude hned o trošku lépe.

  1. Dopřejte si pylové zrno

Nejjednodušší cestou, jak napravit hormonální nerovnováhu, je chybějící hormony tělu dodat. Pokud ale substituční hormonální léčbu nemůžete nebo nechcete podstupovat, vsaďte na přírodu. Především pak na extrakt z pylového zrna, který přirozeně potlačuje návaly horka i noční pocení, spolu s vitamíny B1 a B2 zmírňuje únavu, změny nálad a upravuje poruchy spánku. Kromě toho obsahuje mastné kyseliny, které zmírňují bolesti kloubů. Zároveň extrakt z pylového zrna nepůsobí jako alergen. Perfektním doplňkem stravy obsahující tento zázrak je produkt Sérélys, který neovlivňuje hladinu estrogenu a dalších hormonů, protože působí na úrovni centrálního nervového systému. Při dlouhodobém užívání odbourává poruchy spánku, podrážděnost a deprese.

  1. Zkuste jógu!

Pravidelné cvičení dokáže s tělem zázraky. Ukolébat splašené hormony dokáže také hormonální jóga, tedy sestava určitých cviků, které vytvořila Jihoameričanka Dinah Rodrigues. Hormonální jóga se stala hitem a je velmi oblíbená po celém světě. Pokud jógu milujete, máme pro vás tip. Zacvičte si ji v krásném prostředí borovicových hájů, rašelinových jezer, rozkvetlých luk a polí. Na úpatí Malých Karpat se nachází hotel Malvázia, který od 28. do 30.4. 2017, pořádá jógový víkend.

Více informací se dozvíte na:

www.malvazia.sk

www.serelys.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..