Hračky

Jaro plné pohybu

Pobyt na čerstvém vzduchu nabije nejen děti energií a dobrou náladou. Až vyrazíte ven, zpestřete si společné chvíle pohybem a zábavnými aktivitami, při kterých se skvěle protáhnete a užijete si i legraci.

Jen tak si házet

S ultralehkým Jumpíkem si užijí děti spoustu legrace o samotě i v partě. Originální měkký míček s průměrem 6,3 cm je vyrobený ze speciální hmoty, díky níž má vlastnosti klasického hopíku. Holky i kluky nadchnou také veselé barvy a různá designová provedení.

Jumpík zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 99 Kč.

Populární Phlat disc přináší létající talíř a pálku v jednom. Speciální disk s textilním středem a míček, se kterým si děti mohou házet a pinkat doma, venku i ve vodě, nesmí chybět v žádné aktivní rodině! Vybírat můžete z varianty s jedním nebo dvěma disky.

Phlat Disc zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 299 Kč.

Létající talíř Disceez z měkké gumy můžete mít vždy po ruce připravený ke hře, protože ho lze snadno srolovat a mít ho tak stále s sebou. Vybírat můžete z cool designů a házet si doma, venku i ve vodě.

Disceez zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 129 Kč.

Pro malé stavitele

S praktickou sadou lopatky a 2 báboviček na písek ve tvaru kamenných hradeb a věže si děti snadno postaví svůj hrad snů. Vyrazte ven společně a staňte se experty na originální stavby.

Sada báboviček hradby s lopatkou zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 99 Kč.

Všem dobrodružstvím vstříc

S větrem o závod mohou děti již od 1,5 roku vyrazit na tříkolce, kterou lze později hravě změnit na dvoukolové balanční odrážedlo. Děti si tak nemusí zvykat na novou hračku, stále řídí „svůj stroj“ a snadno se naučí rovnováze. Odrážedlo Funny Wheels Rider SuperSportje výškově nastavitelné, má měkké pneumatiky a praktický popruh pro přenášení. Řídítka jsou omezena aretací, takže se nemohou přetočit.

Odrážedlo Funny Wheels Rider SuperSport zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 1 499 Kč.

*Uvedené ceny platí od 23. 3. do 23. 4. 2023. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..