Hračky

Jak se zabavit v dešti

Když počasí nepřeje výletům ani aktivitám pod širým nebem, nabízí se mnoho dalších možností, jak si užít prázdninové dny. Nechte děti kreativně tvořit podle vlastní fantazie, skládat zábavnou stavebnici nebo uspořádejte společné rodinné klání v deskových hrách. Na nudu ani špatnou náladu nezbyde čas.

ULTRA písek

Pokud ve vašich dětech dřímá tvořivý duch, skvěle se zabaví s oblíbeným ULTRA pískem. Díky hebké a sypké konzistenci se skvěle formuje a dokonale drží svůj tvar. Děti s ním klidně mohou hodit o stůl nebo o zem. A pozor, nerozsype se ani ve vodě! Ve stylové plechovce děti kromě písku naleznou také bábovičky, ale lze ho tvarovat i rukama podle vlastní fantazie. Funguje také jako skvělá antistresová pomůcka a zábavu s ním si užijí i dospělí. Rodiče navíc ocení, že se písek snadno uklízí.

ULTRA písek 120 g zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 129 Kč.*

ULTRA písek 200 g zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199 Kč.*

Kreativní sada XOXO de luxe na výrobu vodních bomb a mýdel

Kreativní sada XOXO de luxe obsahuje hmotu a stroj na výrobu vodních bomb, speciální lis a formičky, s nimiž si děti mohou vyrobit mýdlo ve tvaru cupcaku nebo zmrzliny. Mýdlo pak mohou naaranžovat do misky se lžičkou a ozdobit třpytkami. Všechny komponenty jsou testovány dle norem EU.

Kreativní sadu XOXO de luxe na výrobu vodních bomb a mýdel zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 699 Kč.*

Logická hra Gravitrax The Game Dopad

Logická hra zabaví věrné fanoušky GraviTraxu i všechny zvídavé hlavičky, které rády řeší zapeklité logické úkoly. Na kartičkách, které jsou součástí hry, najdou logické „GraviTraxí“ hlavolamy v různých úrovních obtížnosti, na jejichž základě budou řešit sestavení nejrůznějších mini drah. Připravte se na vyrovnanou bitvu myšlenkových pochodů, při níž se do hry zapojí mozkové závity i prostorová představivost.

Logickou hru Gravitrax The Game Dopad zakoupíte v prodejnách a e‑shopu Bambule za 699 Kč.*

LEGO® Mimoni v Gruově laboratoři

Děti, které milují filmy s Mimoni, nadchne LEGO® stavebnice Mimoni v Gruově laboratoři. Figurky Mimoňů Kevina a Otty v dětech vzbudí touhu přehrávat si příběhy a vydávat se za dobrodružstvím i poté, co model dostaví. Úžasná stavebnice ukrývá nespočet legračních prvků, které podněcují ke kreativnímu hraní. Děti mohou s postavičkami sjíždět po skluzavce do suterénu, testovat nové auto na rampě nebo spustit pračku pomocí tlačítka. Stavebnice je určena pro děti od 4 let.

LEGO® Mimoni v Gruově laboratoři zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 499 Kč.*

Harry Potter Famfrpál – rodinná společenská hra

Originální stolní rodinná hra pro malé i velké hráče, jejímž prostřednictvím se stanete součástí světoznámého příběhu Harry Pottera. Díky jednoduchým pravidlům si ji s chutí zahraje jak skalní fanoušek hrdinů z Bradavic, tak třeba i dědeček, který příběhy Joanne Rowlingové nezná. A co je cílem hry? Získat co největší počet kvintet s nejvyšší bodovou hodnotou. Jedno kvinteto se skládá ze čtyř kartiček, které tvoří hřiště, a páté kartičky Camrálu, Potlouku nebo Zlatonky.

Harry Potter Famfrpál – rodinnou společenskou hru zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 399 Kč.*

*Uvedené ceny platí od 26. 7. do 26. 8. 2022. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..