Těhotenství

Jak na nemoc v těhotenství

Těhotenství je jednou z nejkrásnějších etap života ženy. Čekání na příchod nového človíčka na svět s sebou ale přináší kromě krásných okamžiků také momenty, kdy mají budoucí maminky důvod k obavám. Jedním z nich je právě přicházející období chřipek a nachlazení. Jak zvládnout nemoc v těhotenství a vyléčit se co nejšetrnějším způsobem s ohledem na vývoj miminka?

 

Těhotenství přináší ženám mnohé obtíže, od bolestivých prsou, únavy, nevolnosti a nadýmání až po pálení žáhy, křeče či problémy s hemoroidy. Ničím příjemným není ani nachlazení. Během těhotenství je totiž zakázáno užívat značnou část léků, a tak musí budoucí maminky pečlivě vybírat, co je pro ně vhodné, spoléhat se na babské rady, které mnohdy nezabírají či konzultovat léčbu se svým lékařem.

Jak se před nemocí chránit?

Nejlepším způsobem, jak se nachlazení či chřipce vyhnout, je eliminovat kontakt s nemocnými, vyhýbat se místům s větší koncentrací osob a posilovat imunitu. Užívat lze i šetrné přírodní přípravky, které pomohou nejen jako nezbytná prevence, ale také tehdy, kdy vás rýma, kašel či chřipka již přepadly. Mezi ně patří například řada zdravotnických prostředků Humer. Všechny přípravky mají přírodní složení, jsou obohaceny o výtažky z rostlin a přináší úlevu od bolesti či nepříjemných příznaků nachlazení.

Jejich velkou výhodou je, že je mohou užívat všechny budoucí maminky a kojící ženy, a to právě díky jejich přírodnímu složení. Na rozdíl od sprejů do nosu či kapek s účinnou látkou je lze používat s klidným svědomím, že nezanesete své tělo látkami, které by ohrozily vás nebo vaše miminko, a to bez snížení nároků na jejich účinnost a efektivitu. Pomohou při rýmě, bolesti v krku, ale i při prvních příznacích chřipky.

Humer Faryngitida, 30 ml, 229 Kč

Humer Sinusitis, 15 ml, 229 Kč

Humer Stop Virus, 15 ml, 159 Kč

www.humercz.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..