Články

Itálie do batohu: Tenké rýžové chlebíčky s příchutí rajčat a bazalky

Hledáte lehkou a lahodnou svačinku, kterou snadno dáte do výletního batohu nebo jen tak do kabelky? Tenké rýžové chlebíčky Free style rajče a bazalka jsou tu pro vás! Ohromí vás nejenom praktickým balením, ale i skvělou chutí vyzrálých rajčat, doplněných svěžím tónem bazalky, která vás hned přenese do slunné Itálie.

 Free_style_rajce_bazalka

Když se řekne Itálie, každý si představí skvělé italské těstoviny, bezkonkurenční pizzu nebo vynikající caprese salát. A se všemi těmito jídly souvisí čerstvá sladká rajčata a svěží bazalka, bez které si poctivé italské těstoviny nebo zmiňovaný italský salát jednoduše nedokážeme představit. Letní RACIO Free style v sobě snoubí tyto dvě čisté chutě, které se skvěle doplňují a hned vás naladí na výlety nebo přinesou kus dovolené i do kanceláře.

Free style s příchutí rajčat a bazalky potěší i všechny, kteří musí dodržovat bezlepkovou dietu, spolu s Free style s koprem a smetanou a také s Free style sýrovými patří totiž k RACIO bezlepkovým výrobkům.

Tip na letní svačinku: Tenké rýžové chlebíčky Free style rajče a bazalka poklaďte kousky mozzarelly, doplňte čerstvou zeleninou, lehce zakápněte olivovým olejem a máte lahodnou svačinku.

K dostání v běžné prodejní síti za 11,90 Kč.

www.racio.cz

1 Shares

One Comment

  1. Pingback: Neodbývejte školáčkovu svačinu

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..