Články

IKEA dětem na dobrou noc

Spánek je důležitý pro každého z nás, výjimkou nejsou samozřejmě ani děti. Zaměstnanci IKEA proto nahráli sérii klasických pohádek a ukolébavek, aby dětem – nejdůležitějším lidem na světě – zpříjemnili usínání. Šípková Růženka, Koblížek nebo Smolíček Pacholíček budou doprovázet děti do říše snů…

Pravidelné čtení přináší dětem mnoho důležitých věcí: celkově podporuje jejich psychický a emoční vývoj, rozvíjí představivost, trénuje paměť, učí děti hodnotám atd. Zkrátka, kvalitní spánek je pro náš život, ale i našich dětí, nezbytný.

Aby naše ratolesti měly klidný spánek, přichází společnost IKEA s dlouhodobým projektem s názvem „Dobrou noc“. Zaměstnanci IKEA tak chtějí pomoci rodičům a jejich dětem vytvořit příjemnou atmosféru před spaním. Této první části projektu se zúčastnilo deset zaměstnanců IKEA, kteří nahráli klasické pohádky a ukolébavky. Sladké sny dětem zabezpečí osm pohádek (například O Šípkové Růžence, O Červené Karkulce apod.) a dvě ukolébavky. „Byl to pro nás nový zážitek a opravdu jsme si to užili. Je to hezký nápad a věříme, že se dětem naše pohádky a ukolébavky budou líbit,“ uvedl k projektu Petr Chadraba, tiskový mluvčí IKEA, který se také zúčastnil nahrávání. Děti ale i jejich rodiče se mohou v budoucnu těšit na pokračování tohoto projektu a na další pohádky, které pro ně další zaměstnanci IKEA připraví.

Nahrávky jsou dostupné pro chytré telefony s operačním systémem iOS a Android. Aplikace je zdarma ke stažení na App Store a na Google play. Pohádky lze také přehrát ze speciálně vytvořených webových stránek www.pro-dobrou-noc.cz.

 

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..