Zdraví

Hubnout sám nebo s výživovým poradcem?

HUBNOUT SÁM NEBO S VÝŽIVOVÝM PORADCEM? –  Podívali jste se do zrcadla a jen jste v duchu zaúpěli „Né, takhle už to dál nejde, musím se sebou něco udělat a začít hubnout“. Mnoho z nás si tuhle větu říká, někdo zřídka, někdo takřka každý den. Ale jak na to? Co pro to udělat? Především je důležité opravdové odhodlání, pevná vůle a uvědomit si, že to děláte především pro sebe.

Jakou si vybrat dietu?

Jakou zvolit dietu záleží na mnoha individuálních faktorech, například kolik kilogramů chcete shodit nebo jaký je váš zdravotní stav. Základním pravidlem ale je nastavit pravidelní denní režim v jídle, tedy snídaně-svačina-oběd-svačina-večeře a během dne dostatečně pít, nejlépe čistou vodu. K tomu přidat nějakou pravidelnou pohybovou aktivitu a základ je nastaven.

Zní to jednoduše že? Horší ale bývá vyburcovat v sobě dostatečně pevnou vůli a pravidelnost dodržovat. Dnešní doba je velmi rychlá, uspěchaná, plná stresových situací a na mnoha místech na nás číhají různá lákadla v podobě rychlých občerstvení, fast foodů, přeslazených káv a mnoho dalšího. Pokud zhřešíme čas od času, budiž. Problém je, když se těmito lákadly stravujeme často a pravidelně.

Co když pravidelný režim nestačí?

   Na našem trhu je k dispozici opravdu velké množství doplňků stravy a různých přípravků podporujících hubnutí. Reklama na nějaký takový produkt na nás kouká takřka za každým rohem. Pokud se rozhodnete některý přípravek na hubnutí vyzkoušet, rozhodně bude dobré zkonzultovat to s lékařem, zvláště pokud užíváte nějaké léky. Produktů zaručujících hubnutí je v nabídce opravdu hodně, proto se vyplatí případnému výběru věnovat čas, zjistit si informace a přečíst recenze.

Bojovat sami nebo vyhledat pomocnou ruku?

Pokud myslíte hubnutí opravdu vážně, ale chybí vám potřebná disciplína nebo si nevíte rady jak na to, nebojte se vyhledat radu poradce na hubnutí. Poradce s vámi zkonzultuje vaši situaci, pomůže vám přesně stanovit cíle, kterých chcete v hubnutí dosáhnout. Sestaví a upraví jídelníček přímo vám na míru a bude vám rádcem, průvodcem a důvěrníkem na vaší cestě za snem či novým životem. Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..