Hračky

Hravý den dětí

Jak lépe oslavit den dětí než hrou? Potěšte své ratolesti alespoň malým překvapením, se kterým se vydají do světa fantazie a dobrodružství. Přinášíme tipy na hry a hračky pro malé i větší děti, s nimiž si užijí zábavu podle svých představ.

Pro malé maminky

Snad každá holčička si chce vyzkoušet, jak se starat o miminko. S roztomilými malými miminky Baby Buppies, která vydávají zvuky jako živá – smějí se, chrápou a srkají, to bude zábava! Panenky jsou k dispozici ve 3 různých variantách s doplňky na spinkání, koupání či krmení. Malé maminky tak v balení naleznou 5 nezbytných doplňků a rodný list.

Baby Buppies zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 249 Kč.

Překvapení z hloubi moře

Až z hlubokého moře pocházejí plyšová zvířátka Pearly Pods ukrytá v barevných mušličkách. Mušlička slouží zvířátku jako domeček a díky speciální klipse ji lze zavěsit na tašku nebo batůžek, a tak ji mohou mít děti pořád u sebe. V mušličkách se ukrývá celkem 12 druhů zvířátek a děti předem nikdy neví, jaké objeví právě v té své. Každé zvířátko má navíc speciální perličku.

Pearly Pods zakoupíte od května v e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Napínavý souboj

Vyzkoušejte magnetickou hru s žetony SLINGERS Souboj Titánů a uspořádejte napínavý souboj. Stačí si jen vybrat Slinger s titánským válečníkem a vyzvat kamarády na souboj. Cílem hry je sbírat soutěžní žetony pomocí magnetické síly Slingeru. Ale pozor, každý smí sbírat pouze žetony s nižší hodnotou, než dovolí siloměr jeho Slingeru. Nasbírejte všech 60 kovových soutěžních žetonů a užijte si hru, která vyžaduje rychlost a přesnost!

Slingers Souboj Titánů zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 199 Kč

Tvůrcem vlastních videoklipů

Se sadou LEGO® VIDIYO™ darujete dětem možnost stát se režisérem, producentem i hvězdou vlastních hudebních videoklipů. Je to jednoduché! Stačí si k sadě stáhnout bezplatnou aplikaci LEGO® VIDIYO™ a naskenovat minifigurku a BeatBity se speciálními efekty. Pak už mohou děti s nadšením sledovat, jak jejich postava ožije v originálním videoklipu. BeatBox obsahuje minifigurku s DJským vybavením a 16 BeatBitů – 14 náhodných a 2 jedinečné pro danou postavu.

LEGO® VIDIYO™ zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč.

Připraveni na dobrodružství

Na každém pikniku či výpravě za dobrodružstvím holky i kluci ocení stylové a praktické plastové sklenice s víčkem a brčkem. Vybírat lze z oblíbených motivů – s myškou Minnie, myšákem Mickeym, Star Wars, Batmanem nebo Iron Manem. Sklenice má objem 690 ml a je vyrobena z BPA free materiálu. Víčko je šroubovatelné.

Sklenici plastovou zakoupíte v e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..