Hračky

Hračky Vánoc 2019 pro nejmenší

Letošní Vánoce už mají své favority mezi hračkami! Nejmenší děti a předškoláky zaručeně potěší, když jim Ježíšek pod stromeček nadělí plyšového zvířecího kamaráda, který umí spoustu triků a je s ním velká zábava. Jejich novým nejlepším kamarádem se může stát letošní novinka – interaktivní bernardýn Samby, pohádkový jednorožec Luna a na hlasové povely reagující Hafíci.

Samby – interaktivní plyšový bernardýn

Letošní interaktivní plyšová novinka se jmenuje Samby. Malý bernardýn má rád mazlení a taky rád chodí na procházky. Chcete vidět, co všechno dokáže? Pohlaďte ho po hlavě. Samby si umí sednout, vrtět ocáskem, hýbat hlavou, ale i štěkat. Když nasadíte Sambymu vodítko, může ho vaše dítko vzít na procházku. Zatleskejte a malý bernardýn se k vám radostně rozběhne. Samby je roztomilý a zábavný kamarád pro vaše děti.

Tato hračka je určena dětem od 3 let. Pořídíte ji v hračkářstvích Bambule a Sparkys za 1 999,90 Kč.

Luna – pohádkový jednorožec

Roztomilý plyšový jednorožec Luna je vyroben z příjemného plyše. Co dokáže? Nejen, že umí mrkat svýma velkýma očima, ale má navíc i krásnou duhovou hřívu a svítící roh. Děti okouzlí vyprávěním pohádek. Kouzelná Luna bude tím pravým kamarádem, který vaše ratolesti uloží ke spánku. Zná tři kouzelné pohádky! Která bude u vás doma tou nejoblíbenější? O Zlatovlásce a třech medvědech, Popelce nebo Na vlásku? Pohádkový plyšový jednorožec se stane nejlepším společníkem na cestě do říše snů…

Tato hračka je určena dětem od 2 let. Pořídíte ji v hračkářstvích Bambule a Sparkys za 1 699,90 Kč.

Hafíci – věrní plyšoví kamarádi

Rozkošní plyšoví pejsci, kteří umí reagovat na 13 hlasových povelů? To jsou Hafíci – retrívr Lumpík a husky Maxík! Dokáží panáčkovat, dávat pac, štěkat, cvičit, tančit, a dokonce i udělat stojku! Poslechnou každý povel a stanou se věrnými kamarády vašich dětí. Až uvidíte, jaké umí triky, ohromí nejen děti, ale i celou rodinu.

Tato hračka je určena dětem od 3 let. Pořídíte ji v hračkářstvích Bambule a Sparkys za 999,90 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..