Hračky

Hračky nejen pro kluky – užijte si super zábavu doma i venku

Vybrat hračky pro kluky je občas věda. Určitě však nešlápnete vedle s nadupanými auty a pistolemi od Little Tikes, které jsou většinou sázkou na jistotu. Tento druh hraček se často setká s úspěchem i u holčiček. A není divu – je s nimi opravdová zábava venku i doma!

Interaktivní autíčka

Závod začíná! Nadupané sporťáky z řady Touch n´Go Racers jsou rychlé jako blesk. Stačí se dotknout senzoru „GO“ a auto se rozjede se zvukem skřípějících pneumatik. Čtyři dotykové senzory aktivují další zvuky, jako je rachot motoru či klakson. V nejnovější řadě Interaktivních autíček najdete robustní žlutý Pick-up, Bílý a Červený závoďák nebo dokonce Policejní závoďák. Které z nich dorazí do cíle jako první?

Doporučená cena Little Tikes Interaktivních autíček je 379 Kč. Hračka je vhodná pro děti od 2 let.

Mighty Blasters Pistole

Nechte své malé superhrdiny zažít supersílu díky Mighty Blasters Pistoli. Zbraň byla navržena speciálně pro děti od tří do pěti let. Pistole se nabíjí zepředu super měkkými a bezpečnými barevnými náboji. Dostřel má pistole okolo 3,5 metru. Na zadní straně obalu je terč, na kterém si děti mohou trénovat svou mušku. Pistole Mighty Blasters je vhodná jak pro hraní uvnitř, tak i pro zábavné přestřelky venku.

Doporučená cena Little Tikes Mighty Blasters Pistole je 559 Kč. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Mighty Blasters Duo pistole

Dvojnásobnou zábavu si děti užijí s Duo pistolí Mighty Blasters. Pistole střílí totiž hned dva náboje naráz! Lze s ní vystřelit i přes 3,5 metru daleko. Duo pistole se nabíjí zepředu 6 barevnými a měkoučkými náboji, takže se nemusíte bát o bezpečí svých ratolestí. Než začne přestřelka, mohou si děti svou trefu natrénovat na terči, který je na zadní straně obalu.

Doporučená cena Little Tikes Mighty Blasters Duo pistole je 799 Kč. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Mighty Blasters Kuše

Hračky Mighty Blasters podporují hraní rolí a byly přímo navržené pro menší děti. Pro střelce začátečníky je nejvhodnější zbraní Kuše. Lze ji velmi jednoduše nabít zepředu 4 měkkými barevnými náboji a pak už stačí jen zamířit a pokusit se trefit terč. Většinou stačí jen chvilka a děti se hned naučí zasáhnout svůj cíl. Skvělé je, že si děti mohou hrát nejen doma, ale i venku s kamarády nebo rodinou.

Doporučená cena Little Tikes Mighty Blasters Kuše je 709 Kč. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Tahač s návěsem

Pro přepravu aut na dlouhé vzdálenosti se i v běžném provozu občas používají velké tahače. Little Tikes Tahač s návěsem pro přepravu aut zvládne odvézt dvě závodní auta uvnitř a jedno se vejde dokonce i na střechu. Pro snadnou nakládku má automobil zadní rampu, díky které snadno naloží všechna závodní auta. Díky kvalitnímu materiálu a robustní konstrukci si děti mohou hrát s Tahačem uvnitř i venku.

Doporučená cena Little Tikes Tahače s návěsem pro přepravu aut 1 079 Kč. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

www.little-tikes.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..