Batole

Golfky Babypoint Lotus

Skladný, lehký a snadno ovladatelný kočárek, se kterým se lépe vejdete do výtahu, prostředků MHD nebo kufru auta. Je to v podstatě druhý kočárek do rodiny, ideální spíše do městského prostředí a na zpevněné povrchy. Avšak ne každý model naplní vaše očekávání, proto je důležité si dobře vybrat. Představme si blíže zbrusu nový model, který najdete pod českou značkou Babypoint. Prostorné golfové hole Babypoint Lotus přinášejí několik nadstandardních prvků. Velkou předností kočárku je spojená rukojeť, která pro golfové hole není typická, avšak významně zlepšuje jejich stabilitu a usnadňuje ovládání jednou rukou. Upozornění si zaslouží i hluboká sklápěcí boudička, která dítě dobře zacloní, není proto nutné dokupovat slunečník.

Golfove_hole_Babypoint_Lotus

Výrobce u novinky Lotus staví na výhodách golfových holí a vylepšuje je o praktické prvky, typické spíše pro klasické sportovní kočárky. Ve standardní výbavě najdete hliníkovou konstrukci, nánožník, odklápěcí madélko i košík na drobný náklad. O bezpečné připoutání pasažéra se postarají pětibodové bezpečnostní pásy. Kočárek má přední otočná kola s aretací a polohovatelnou zádovou i nožní opěrku. Samozřejmostí je dobrá skladnost. Nadstandardem je pak zmiňovaná spojená rukojeť, která ve srovnání s klasickou rukojetí, připomínající golfové hole ze světa sportu, zajišťuje lepší tuhost konstrukce. Benefitem je i snazší ovládání kočárku jednou rukou, což každá maminka malého dítěte bezesporu uvítá. Další plus představuje dostatečně prostorná sklápěcí bouda, proto netřeba dokupovat slunečník. Závěrem upozorněme na moskytiéru integrovanou v zadní části boudy.

Doporučená prodejní cena prostorných golfových holí Lotus od Babypointu je 4.390,‑ Kč. Vybírat můžete ze čtyř barevných verzí (červené, béžové, modré a šedé). Potah kočárku, vždy ve dvou odstínech dané barvy, zdobí decentní potisk i elegantní barevná výšivka. K praktičnosti potahu přispívá, že umožňuje ruční praní.

Rozměry rozloženého kočárku: délka 80 cm, šířka 52 cm, výška 104 cm

Rozměry složeného kočárku: délka 106 cm, šířka 34 cm, výška 35 cm

Lůžko: délka 80 cm, šířka 34 cm

Výška rukojeti: 104 cm

Nosnost kočárku: 18 kg

Hmotnost kočárku: 9 kg

Kompletní informace nejen o kočárku Babypoint Lotus najdete na www.babypoint.eu. Navštívit můžete také Facebook Babypoint.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..