Hračky

Fotbal, jak ho neznáte

Hrát fotbal na gauči? Že to nejde? Nová desková a karetní hra Gól 10 vás přesvědčí o opaku. Strategická hra plná napětí, zábavy a nečekaných zvratů strhne nejen fotbalové fanoušky a snadno se ji naučí i hráči, kteří se ve fotbalových pravidlech příliš nevyznají. Vyzkoušejte s rodinou či kamarády, kdo z vás má nejlepší taktiku, umí se pohotově rozhodovat, zvládne jako první dát pět gólů, a vyhraje tak celý šampionát.

Fotbalové šílenství doma i na cestách

Nová desková hra Gól 10 je určena pro 2-5 hráčů a během chvilky vás přenese na fotbalový stadion, kde bude vašim cílem dát pět gólů a vyhrát šampionát. Hrát při tom budete s rozmanitými kartami útoku a obrany, ale pozor, celou hrou můžou pořádně zamíchat speciální karty. Potkat vás může žlutá i červená, ale také třeba vlastní gól nebo hádka s rozhodčím. A co teprve když dojde na penalty! O vašem osudu rozhodne zatočení speciální ruletou. Díky jednoduchým pravidlům hra snadno vtáhne i ty, kdo se ve fotbalových pravidlech příliš nevyznají. Důležitá je totiž dobrá strategie a pohotové rozhodování.

Desková verze hry nabízí graficky povedený herní plán a speciální ruletu, díky níž je hra ještě napínavější. Součástí je také tabulka na zapisování průběžného skóre hráčů.

Pokud si chcete Gól 10 vzít s sebou třeba na cesty nebo na výlet, můžete zvolit praktickou karetní verzi, se kterou si užijete stejnou zábavu i napětí.

Deskovou hru Gól 10 zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 499 Kč, karetní hru Gól 10 zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..