Články

FeelEco: Jemné k pokožce rukou a účinné na mytí nádobí

Přípravky na ruční mytí nádobí české značky přírodní drogerie a kosmetiky FeelEco dokazují, že při volbě toho správného produktu do kuchyně nemusíte dělat kompromisy. Jsou totiž účinné a současně díky pečlivě vyvinutému složení také šetrné k pokožce rukou. Jejich kvalitu ocenili i sami spotřebitelé, kteří jej v anketě Volba spotřebitelů zvolili nejlepší novinkou roku 2022 v kategorii Ekologická drogerie.

Přípravky na ruční mytí nádobí FeelEco byly vyvinuty v souladu s celkovou filozofií značky „Umění výjimečnosti“ a díky starostlivě vybranému složení mají hned několik benefitů. Jedním z nich je jejich šetrnost ke zdraví. „S přípravky FeelEco můžete nádobí umývat bez obav bez rukavic, a to i v případě, že máte opravdu citlivou pokožku. Díky pH 5,5 ji totiž nevysušují a nedráždí, jak tomu může být u některých konvenčních prostředků. Zároveň o ni ale také pečují, a to díky vyváženému složení s glycerinem a panthenolem, které napomáhá péči o kůži,“ vysvětluje Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje značky FeelEco.

Dalším jejich benefitem je ohleduplnost k přírodě a životnímu prostředí. V jejich složení totiž najdete 98% podíl přírodního původu, jsou snadno biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a nejsou v nich použity žádné látky živočišného původu, což dokládá i získaná certifikace Vegan. Značka zároveň používá 100% recyklovatelné obaly. Neméně důležitou předností je pak jejich účinnost, díky níž vám budou přípravky opravdovou oporou v kuchyni. „Základem složení jsou aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, díky čemuž si prostředky na nádobí poradí s každou nečistotou. Tyto látky jsou dále doplněny o zjemňující složky a také panthenol,“ uvádí Radek Marták.

Mytí ovoce a zeleniny

Vedle nádobí pak lze přípravky FeelEco použít také na umytí ovoce a zeleniny. „Na povrchu ovoce a zeleniny mohou být nečistoty, na které samotná voda nestačí. Příkladem může být vosk, který je na ovoce uměle nanášen, mohou to být různé postřiky, ale také běžné věci z přírody, například hmyz nebo prach. Při vývoji přípravku na nádobí jsme proto mysleli i na tuto skutečnost a pracovali jsme na tom, aby bylo možné produkt zcela bez obav využít i za tímto účelem,“ doplňuje Radek Marták. K účinnému umytí ovoce a zeleniny pak stačí jen kapka přípravku.

Kvalitu potvrzují i spotřebitelé

Kvalitu a vlastnosti přípravku potvrzují také dermatologické testy nebo získané certifikace, jako je právě certifikace Vegan nebo certifikace EU Ecolabel. Ta hodnotí účinnost, kvalitu a také šetrnost produktů, kde je analyzován celý životní cyklus výrobku, tedy od původu a vlastností surovin, až po jeho opětovné použití nebo likvidaci.

Pozitivně přípravky hodnotí také sami zákazníci, kteří je v anketě Volba spotřebitelů 2022 ocenili jako nejlepší novinku v kategorii Ekologická drogerie. Jejich zpětná vazba přitom potvrdila jak účinnost, tak šetrnost a péči o pokožku rukou.

Přípravky FeelEco na nádobí jsou k dostání ve třech variantách – klasické, se svěží vůní maliny nebo jemnou vůní okurky.

Tipy FeelEco, jak na efektivní ruční mytí nádobí, šetrné k životnímu prostředí:

  • Před samotným mytím nádobí z něj odstraňte zbytky potravin.
  • Neumývejte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte si dřez a přidejte doporučenou dávku přípravku. Ušetříte tak vodu i energie.
  • Postupujte od nejméně špinavého k nejvíce ušpiněnému. Obvykle se začíná skleničkami či hrnky, následují talíře a poté hrnce nebo pánve.
  • Vždy, když je voda znečištěná, je třeba ji vyměnit.
  • Nezapomeňte na ten správný, kvalitní přípravek.

FeelEco – Umění výjimečnosti

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov. FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco opakovaně uspělo v anketě Volba spotřebitelů. V roce 2020 zákazníci, v kategorii Ekologická drogerie, zvolili vítězem FeelEco Odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu www.feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Datart a na e-shopech rohlik.cz, kosik.cz, datart.cz, drmax.cz, pilulka.cz a lekarna.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..