Články

Dlouho očekávaný příběh prince Harryho má i českouaudioknižní podobu

Přelomový titul, v němž princ Harry otevřeně popisuje svou životní cestu, vyjde v češtině jen dva dny před korunovací krále Karla III. Zájemci si ho mohou užít nejen v tištěné, ale také v audioknižní podobě. O tu se postaralo vydavatelství Práh. Vyprávění plné odhalení, sebezpytování a poznání o nekonečné síle lásky i zármutku působivě načetl Daniel Krejčík.

Audiokniha odpovídá svým rozsahem i pojetím tištěné verzi. Staví tedy na syrové a neochvějné upřímnosti prince Harryho, který byl vedle svého o poznání vážnějšího bratra – následníka britského trůnu – považován za bezstarostného a veselého náhradníka. Změna nastala v okamžiku, kdy chlapci přišli o svou matku. Harry začal mít potíže se školou, vztekem, samotou, ale i se životem ve světle reflektorů a pod drobnohledem tisku, který vinil ze smrti své matky.

Právě z médií zná jeho příběh snad každý. Nyní ale o svém dětství, dospívání, službě v Britské armádě, cestě za láskou i opuštění královské rodiny a Británie otevřeně mluví sám Harry. Zmiňuje posttraumatickou stresovou poruchu i paralyzující panické ataky, které ho sužovaly. Mluví o vlně urážek, rasismu a lží, které vyvolal jeho sňatek s Meghan. A o mnohém dalším.

Vyslechnout si celý příběh v audioknižním pojetí zabere 19,5 hodiny. Začít můžete již 4. května 2023, kdy audiokniha Náhradník vychází. Prvních třicet dní bude k dostání exkluzivně na Audiotece, a to za cenu 479 Kč.

Více informací najdete na www.audioteka.cz.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..