Hračky

Divoká Dance série L.O.L. panenek vás roztančí

Tanec, hudba, stylové outfity, pestré barvy – to vše jsou hlavní rysy nových L.O.L. panenek a doplňků ze série Dance. OMG Dance Velká ségra si na svém oblečení dává obzvlášť záležet, aby na tanečním parketu vypadala vždy skvěle. Ani její mladší sestřička L.O.L. Surprise! Dance panenka se nenechá zahanbit a své zářivé kousky outfitu vždy perfektně sladí. Společně pak mohou vyrazit L.O.L. Surprise! Dance Luxusním autem na dobrodružný výlet.

L.O.L. Surprise! OMG Dance Velká ségra

Každá ze čtyř nových kamarádek ze série Dance má svůj vlastní divoký taneční i módní styl, díky kterému na každém parketu doslova září. B-Gurl, Major Lady, Miss Royale a Virtualle jsou velké panenky a při rozbalování narazíte až na 15 různých doplňků, díky kterým bude hra ještě zábavnější. Když otevřete balíček ve tvaru televize, tak se každý znak po otočení na obrazovce skutečně pohybuje! Zkuste také posvítit na OMG Dance Velké ségry přiloženou baterkou se speciálním světlem a uvidíte doslova světelnou show.

Doporučená cena L.O.L. Surprise! OMG Dance Velké ségry je 779 Kč.

L.O.L. Surprise! Dance panenka

Nové L.O.L. panenky jsou menší sestřičky OMG Dance Velkých séger. Každá z nich je charakteristická svým druhem tance a vlastním módním stylem. Při rozbalování postupně odhalíte až 8 různých doplňků pro panenku. Zkuste také posvítit na panenku přiloženou baterkou se speciálním světlem a uvidíte, jak doslova září různými barvami. Součástí balení je i taneční parket.

Doporučená cena L.O.L. Surprise! Dance panenky je 339 Kč.

L.O.L. Surprise! Dance Luxusní auto

Všechny L.O.L. panenky mají skvělý vkus, rády objevují nová místa a vyhledávají skvělá dobrodružství. Tento sen si mohou splnit díky L.O.L. Surprise! Dance Luxusnímu autu, jež je nejen dopravním prostředkem s mnoha funkcemi, ale také ukrývá bazén a taneční parket, který panenky ze série Dance tak zbožňují! Mimo to je součástí balení i jedna exkluzivní panenka DanceBot. Sedadla auta se přizpůsobí panence každé velikosti, a tak do něj můžete posadit dokonce i OMG Velké ségry.

Doporučená cena L.O.L. Surprise! Dance Luxusního auta je 1 059 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..