Hračky

Děsuplná zábava s příšerkami Flexi Monster

Vkročte jednou nohou do tajemného světa děsuplných příšerek a monster. Jsou supernatahovací, zábavné, ale také strašidelné. Flexi Monster příšerky dětem otevřou dveře do světa fantazie a zábavy. Mohou vymýšlet vlastní příběhy, stát se hrdinou či padouchem, a zažívat tak skvělá dobrodružství!

V nové šesté řadě příšerek Flexi Monster se představí nové, stejně pružné i hrůzostrašné postavičky, se kterými rozhodně není nuda. V této sérii naleznou Zombie medvěda a vlkodlaka, Kostidraka, Kočičí mumii či Zlého perníčka. Děti mají na výber celkem ze 14 příšerek, které mohou všemožně natahovat, formovat a mačkat. V nové sérii Flexi Monster najdou jak klasické figurky, tak postavičky se speciálními vlastnostmi. Hned 2 figurky jsou metalické (Rudý tytíř a Kyborg) a 2 figurky svítí ve tmě (Duch pirára a Neonový muž). Stačí si vybrat tu svou!

Flexi Monster zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 199,90 Kč. *

Flexi Monster má novinku, kterou jsou Flexi Moster Maxi. Žádné příšerky, jde o příšery ve dvojnásobné velikosti! Děti si mohou vybrat ze 3 figurek – Vlkodlak, Frankenstein či Mumie.

Flexi Monster Max zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule za 399,90 Kč. *

*Uvedené ceny platí od 16. 1. do 16. 2. 2024. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

www.bambule.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..