Akce

BAUHAUS pořádá další Kids Club, naučí děti zdobit květináč nebo zasadit strom

Síť odborných center BAUHAUS pořádá v sobotu 12. listopadu zábavný den pro děti. Řemeslná dílna Kids Club se opět otevře a bude věnována kreativnímu tvoření, konkrétně zdobení květináče, do kterého si společně zasadíme dub. Akce se uskuteční ve všech pobočkách BAUHAUS a zapojit se bude možné kdykoliv od 9:00 do 15:00 po předchozí registraci na webových stránkách společnosti.

„Pravidelná setkání Kids Club učí děti zábavnou a kreativní formou práci s různými materiály a nářadím, tím rozvíjí jejich zručnost. Jsou ale také příležitostí k poznávání nových kamarádů nebo netradičnímu způsobu, jak trávit čas s rodiči. Každý tvořivý den v řemeslné dílně se nese ve znamení jednoho tématu, tentokrát jsme zvolili zdobení květináče, do kterého následně zasadíme dub,“ říká Jindřich Hovorka ze společnosti BAUHAUS a dodává, že v předešlých setkáních se věnovali například výrobě ptačího krmítka, větrníku, truhlíku na bylinky, vlastního draka nebo přání pro maminku ke Dni matek.

Veškeré potřebné materiály a pomůcky budou dětem poskytnuty na místě zdarma. Řemeslná dílna je vybavena nářadím určeným speciálně pro děti, barvami, dřevem, kartony a vším nezbytným pro realizaci nápadů. Procesem tvoření provedou malé kutily zkušené asistentky společnosti BAUHAUS, pomoci jim mohou ale i rodiče. Kids Club je vhodný pro děti od 4 let.

Více o akci najdete ZDE.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..