Články

Bambule přináší tipy na vánoční dárky

Vánoce se blíží mílovými kroky a s nimi i každoroční starosti kolem pořizování vánočních dárků. BAMBULE – Království hraček přináší několik tipů na dárky, kterými zaručeně potěšíte ty nejmenší i šikovné parádnice!

Pro nejmenší děti přináší Tech Too tolik známé a tak lákavé věci ze světa dospělých. Od teď děti mohou mít svůj ovladač, mobilní telefon nebo klíče od auta jako jejich táta s mámou. Tyto interaktivní hračky nabízí skvělou zábavu, rozvíjí představivost a jemnou motoriku dětí a také je mnoho naučí. Trojice klíčů Klic klac s realistickými zvuky a světlem, televizní ovladač Zip Zap se světlem, 60 zvuky, 10 melodiemi a 4 herními módy a chytrý telefon s 18 dotykovými ikonami, 32 zvuky, 3 vyzváněcími tóny a automatickým zpětným voláním. Tech Too je skvělá zábava pro nejmenší děti.

tech-too-klice-ovladac-a-telefon_2

Malé výtvarnice si díky kreativním sadám My Style snadno vytvoří módní doplňky. Řada My Style umožní s trochou praxe vytvořit řadu profesionálně vypadajících šperků pomocí různých metod. Náhrdelníky, náramky či náušnice lze vytvořit dle vlastní fantazie, ať už pro sebe, nebo jako originální dárek pro kamarádky. Vhodné pro děti od 8 let.

mystyle-deluxe-sperky-naramky

BAMBULE – Království hraček přináší Crazy Ball pro malé i větší neposedy, pro kluky i pro holky. V prodejnách BAMBULE najdete širokou nabídku kvalitních hraček od světových i domácích výrobců.  O obrovském výběru těch nejlepších hraček se můžete přesvědčit ve 32 prodejnách BAMBULE – Království hraček, 14 prodejnách BAMBULE Partner nebo na www.bambule.cz.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..