Hračky

BABY born s kouzelným dudlíkem je zlatou MAMAvolbou

Také letos rozhodli rodiče v prestižní anketě MAMAvolba o nejoblíbenějších výrobcích pro děti a rodiče. Mezi hračkami, které jsou jednou z oblastí hodnocení, bývají tradičně přihlášeny také produkty od Zapf Creation. Letos byla do soutěže nominována dnes již kultovní panenka BABY born, která vloni oslavila úctyhodné výročí 30 let na trhu. Za léta své existence byla mnohokrát inovována nebo doplněna o nějakou speciální funkci. A právě jubilejní BABY born s kouzelným dudlíkem získala v ročníku 2022 první místo, tedy zlatou MAMAvolbu v kategorii „hračky pro holky i kluky“.

Panenka BABY born velikosti 43 cm s pevným tělíčkem má deset životních funkcí, které fungují mechanicky bez použití baterií. BABY born má ohebné klouby a mrkací oči, může pít vodu, čůrat do plenky, plakat skutečné panenkovské slzy, koupat se, jíst svoji speciální kašičku, a dokonce umí používat nočník, do kterého kaká i čůrá. Její bonusovou výroční funkcí je kouzelný dudlík, který se jí vloží do pusinky a jeho otáčením panenka zavírá nebo otevírá oči, ať je v jakékoli poloze. Díky jedinečnému hracímu konceptu může být BABY born pro svou malou maminku nebo tatínka nejen miminkem, ale i kamarádkou pro různá společná dobrodružství, k čemuž má ve své výbavě spoustu tematických doplňků. BABY born je nyní ekologicky balena v praktickém obalu bez plastů, čímž přispívá k ochraně životního prostředí.

Verze do 300 znaků

V prestižní anketě MAMAvolba byly vyhlášeny nejoblíbenější výrobky pro děti a rodiče za rok 2022. V kategorii „hračky pro holky i kluky“ získala zlatou MAMAvolbu panenka BABY born s kouzelným dudlíkem. Sami rodiče rozhodli o nejvyšším ocenění pro dnes již kultovní panenku od Zapf Creation.

VÝROBCE: Zapf Creation

Doporučená cena: 2 049 Kč

www.baby-born.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..