Jídlo a pití

PEDRO Pendreky a pásky

Asi každý si občas rád zamlsá nějakou tu cukrovinku, ať už s malými výčitkami svědomí, nebo úplně bez nich. Přepadnou-li vás chutě na sladké, co takhle zkusit Pedro ovocné pendreky a pásky plné lahodné šťávy? Oblíbily si je hlavně děti, ale rádi si na nich pochutnají i maminky a tatínkové. Jejich vůně po jahodách, jablkách, višních nebo chuť tutti frutti je totiž návyková. Tyto lahodné dobroty s jemnou náplní a 15% obsahem ovocné šťávy jsou vyrobené bez palmového oleje a konzervantů. Usměvavý kluk v sombreru je nabízí v šesti variantách, které potěší chuťové pohárky nejen milovníků Pedro dobrot.

 

Čemu dáváte při mlsání přednost vy? Jahodové pendreky vás nadchnou příjemně sladkou jahůdkovou příchutí, Jablkové pendreky zase nabízejí požitek z velmi osvěžující příchuti čerstvě natrhaných jablek a pokud jste si oblíbili příjemně navinulou chuť višní, u pestrobarevných Duhových pendreků si zaručeně přijdete na své.

O dokonalý zážitek z exploze chuti se postarají ovocné pásky. Jejich kouzlo spočívá v kombinaci sladké ovocné příchuti a kyselého křupavého posypu. Na výběr jsou pásky Duhové, Jablkové nebo Tutti Frutti v zářivých barvách.

PEDRO Pendreky a PEDRO Pásky seženete v 85gramových sáčcích v síti prodejen Pedro a v běžné maloobchodní síti za cenu 15,90 Kč.

 

TIP: Věděli jste, že PEDRO Pendreky
a pásky se vyrábějí bez použití palmového oleje a obsahují pouze přírodní barviva
a aromata?

Vlastní mix cukrovinek si můžete vytvořit v prodejnách Pedro.

www.mojepedro.cz

0 Shares

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.