Hračky

Vytvářejte bláznivé účesy s L.O.L. #Hairvibes Česaticemi

Pro malé parádnice, které mají rády módu a zbožňují vytváření různých účesů, jsou nové L.O.L. #Hairvibes Česatice jako stvořené. V balení těchto rozkošných panenek najdete nejméně 7 bláznivých paruk, přičemž alespoň 3 z nich mají opravdové česatelné vlásky. Díky tomu můžete panence na každý den přichystat jiný vzhled pro jakoukoliv příležitost. Pomocí dalších drobných překvapení, která odhalíte při rozbalování, lze navíc look upravovat podle vašich představ.

Módní přehlídka, procházka se psem či stylový večírek? Žádný problém! S L.O.L. Surprise! #Hairvibes Česaticemi stačí zvolit vhodnou paruku, případně ji pomocí přiloženého hřebínku upravit a vyrazit ven. Když Česatici vykoupete ve studené vodě, odhalí vám další svoje skryté překvapení.

Při rozbalování najdete hned 15 různých drobných předmětů a doplňků pro panenku a nejméně 7 originálních paruk. Alespoň 3 z nich mají dokonce česatelné vlásky. Paruky lze snadno sundat i nasadit, takže je můžete měnit podle nálady nebo příležitosti. Kolekce #Hairvibes Česatice čítá celkem 12 různých panenek. Nasbírejte je všechny a můžete kombinovat jejich doplňky i paruky, jak se vám zlíbí.

Hračka je vhodná pro děti od 4 let. Doporučená maloobchodní cena je 529 Kč.

0 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..