Články

StikBot: Vytvářej vlastní krátké filmy

Chceš přenášet svojí představivost do krátkých videí? Myslíš na westernovou přestřelku nebo vesmírné sci-fi? Novinka StikBot ti pomůže přenést tvojí fantazii do telefonu nebo tabletu. Pomocí Stikbotů a jednoduché aplikace pro chytrá mobilní zařízení zvládneš vytvořit krátká videa a vtipné fotografie během chvilky a ještě si u toho užiješ spoustu legrace!

 stikbot

Stikboti, to jsou hraví roboti, kteří dokáží díky jedinečné konstrukci simulovat plynulý lidský pohyb. Jejich ruce a nohy jsou zakončené přísavkami, držícími na jakémkoli povrchu. Mohou tak představovat akční tanečníky breakdance, ale i lupiče, kteří lezou po těch největších mrakodrapech. V kombinaci s intuitivní aplikací a pozadím, které změní nudnou desku na jakékoli prostředí, můžeš hned začít natáčet a fotit.

A jak na to? Pořádně si promysli svůj nejnovější kasovní trhák. Zdarma si stáhni aplikaci StikBot a připrav si klíčovací pozadí. V aplikaci zvol požadovanou scénu a nachystej své Stikboty do výchozích pozic vlož telefon do stativu, aby byl obraz stálý a zmáčkni spoušť. A rovnou můžeš upravit Stikboty do další pozice, která navazuje na předchozí – aplikace ti ukáže předchozí scénu, takže si můžeš pořádně vyhrát a vytvořit autentický plynulý pohyb.  Čím víc obrázků, tím plynulejší pohyb.

Máš všechno nasnímané? Perfektní, teď můžeš celý film doplnit zvukovými efekty nebo sám namluvit jednotlivé role. A rovnou můžeš výsledek vyslat do světa a podělit se o výsledek se svými kamarády.

A nezapomeň, všechno je jenom ve tvé fantazii – pro StikBot filmy můžeš vyrábět vlastní pozadí, zapojovat další rekvizity nebo namlouvat a nahrávat vlastní zvuky, je to jenom na tobě!

Aplikace StikBot je velice intuitivní a jednoduchá na ovládání, zvládnou ji i děti od 6 let. Je k dispozici pro operační systém Android i iOS.Stikbot můžete pořídit ve 3 různých baleních. Stikbot Studio Pro obsahuje dva StikBoty, stativ na telefon, klíčovací pozadí ve dvou barvách a pomocné boxy na tvorbu efektů do pozadí.

Balení StikBot studio obsahuje dva StikBoty a stojánek. Jednotlivé StikBoty pak můžete koupit v balení StikBot Single. Hru StikBot koupíš v síti hračkáren Sparkys a Bambule od 149,90 Kč.

O hře StikBot

Hra StikBot získala od svého uvedení na trh v USA několik ocenění, mezi mnohými například ocenění Dr. Toy´s: 100 Best 2015 (nejlepších 100 hraček pro děti za rok 2015), Dr. Toy´s: 20 Best Creative 2015 (10 nejlepších hraček v kategorii kreativita za rok 2015) nebo Toyfair. Best New Toys 2016 (Nejlepší nové hračky pro rok 2016). Od letošního roku je možné hru zakoupit i v České republice. Další informace na www.stikbot.cz.  

 

#StikBot

– Hračka vhodná pro děti od 6 let

– Aplikace zdarma dostupná pro operační systém Android i iOS

– K dostání ve třech různých baleních

– Cena od 149,90 Kč

1 Shares

3 komentáře

  1. Chci natočit videa se stikbotem,nevím kde to najít.

  2. Dobrý den, inspiraci ohledně Stikbot videí hledejte např. na https://www.youtube.com/channel/UCPHXb7eJeUED2MBaBXm4c5Q a soutěž probíhá na http://www.stikbot.cz do 31.1.2017

  3. Pingback: S novou sérií Stikbotů ožije i ten nejbláznivější příběh! » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..