Hračky

S novou sérií Stikbotů ožije i ten nejbláznivější příběh!

Hraví roboti Stikbot, kteří díky jedinečné konstrukci simulují plynulý lidský pohyb, jsou opět tady a připraveni stát se hlavními hrdiny vašich příběhů. Nová série Stikbotů má speciální ohebné a přilnavé končetiny, které se přichytí k téměř každému povrchu, což otevírá nekonečné možnosti pro další dobrodružství. Prožijte s nimi i ty nejbláznivější příběhy, zachyťte je ve vlastním animovaném filmu a sdílejte s přáteli.

Roboti Stikbot jsou okamžitě připraveni stát se takovými hrdiny, jaké si jen budete přát. Jejich ruce a nohy jsou zakončeny přísavkami, jež drží na jakémkoli povrchu, a tak se snadno promění například v dobrodruha na nebezpečné výpravě, statečného zachránce či tanečníka a díky novému příslušenství i v akčního hrdinu. Posbírejte všechny a rozehrajte fantastické příběhy!

Své nápady navíc můžete zachytit na mobilní telefon a vytvořit vlastní krátký film. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci pro vytváření filmových animací Stikbot Studios, jež je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Pak už jen nachystejte své Stikboty do výchozích pozic, vložte telefon do stativu, který lze zakoupit ve výhodném setu se Stikboty, a zmáčkněte spoušť. Následně je upravte do další pozice, jež naváže na předchozí. Aplikace spojí jednotlivé fotky a vytvoří z nich krátké animované video. Na závěr můžete přidat hudbu, různé zvukové efekty či vlastní komentář.

Obsah obrázku objekt

Popis byl vytvořen automaticky

Roboty Stikbot z nové série: Stikbot 1 pack (doporučená cena 139,90 Kč), Stikbot 2 pack se stativem (doporučená cena 399,90 Kč) a Stikbot action pack (doporučená cena 269,90 Kč) zakoupíte v hračkářstvích Bambule a Sparkys.

Jejich nákupem uděláte radost nejen svým ratolestem, ale také můžete přispět nemocným dětem po celé České republice, a to díky spolupráci s Nadačním fondem Kapka naděje, jež v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys trvá až do 31. ledna!

www.bambule.cz

www.sparkys.cz

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..