Akce

Pedro otevřelo značkovou prodejnu v Mladé Boleslavi

V pořadí již jedenáctá prodejna tradičního výrobce cukrovinek, The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o., byla otevřena začátkem července. V Mladé Boleslavi, na třídě Václava Klementa v OC Bondy naleznou zákazníci kompletní sortiment bonbonů pod značkou Pedro. Ta letos dokonce získala spotřebitelské ocenění Volba roku 2019 se svou novinkou na trhu s želé – Pedro Frujty. Prodejna nabízí pestrou škálu želé cukrovinek, komprimáty, lékořicové a ovocné pendreky a pásky nebo lízátka nejrůznějších příchutí a tvarů. Samozřejmostí je také koncept Pedro Mix umožňující zákazníkům namíchat si svou vlastní kombinaci bonbonů.

Nová prodejna Pedro v Mladé Boleslavi, která sídlí přímo v centru, je mj. výborně dopravně dostupná. Je umístěna v Obchodním centru Bondy a otevírací doba je sedm dní v týdnu od 8 do 20 hodin. Příznivci cukrovinek si tak nyní mohou vybírat z toho nejširšího sortimentu bonbonů značky Pedro v dalším z měst. „Máme velikou radost, že se nám daří rozšiřovat prodejní místa s oblíbenými cukrovinkami značky Pedro, která se těší u zákazníků velké oblibě i díky pestrosti nabízeného sortimentu,“ uvádí Milena Rusnoková, generální ředitelka Candy Plus Sweet Factory, a dodává, že na výběr je více než 50 druhů různých dobrot.

Mezi hity letošního roku mezi cukrovinkami patří aktuální novinka, která jde v ruku v ruce se zdravým životním stylem, Pedro Frujty. A to díky 30 % obsahu ovocných šťáv a unikátnímu složení. To je charakteristické tím, že neobsahuje žádná umělá barviva, ale ani palmový olej. Ovocné šťávy jsou navíc získávány z vybraných druhů superovoce, které je bohaté nejen na vitamín C, antioxidanty, ale i flavanoidy.

Tak jako ostatní prodejní místa bude i obchod v Mladé Boleslavi lákat na speciální akce na vybrané druhy cukrovin. Další prodejní místa se nachází kromě Prahy (pasáž Světozor a OC Letňany), Brna, Ostravy, Rohatci a Petřvaldě i ve Zlíně, Opavě nebo Olomouci.

www.mojepedro.cz

1 Shares

One Comment

  1. Pingback: Pedro Frujty Superželé Ovoplátky si zamilujete » Pro-miminka.cz

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..