Hračky

5 zaručených tipů, jak o prázdninách zabavit děti

Dva měsíce prázdnin – pro děti doslova splněný sen, na který se těší celý školní rok. Pro rodiče je to však poměrně náročné období, jelikož musí dětem vymyslet program a prázdninové aktivity tak, aby se dítko nenudilo a prázdniny si naplno užilo. Pokud nemíří na dovolenou k moři nebo nejedou ratolesti k babičce či na tábor, je to ještě těžší. Co takhle vyzkoušet venkovní hračky, které děti doslova zbožňují?

Z tohoto krásného domečku se dětem nebude chtít ven!  Zahradní domek od Little Tikes nabízí spoustu vybavení, které podněcuje děti ke hře. Například takový sporák nebo krb uvnitř domku vyzývají k řadě dětských her. Věci, které na sporáku „uvaří“, mohou děti „sníst“ u piknikového stolku, kterým je domek také vybaven. V případě potřeby lze stoleček jednoduše oddělit. Samozřejmou výbavou takového obydlí je i sada nádobí a suroviny k vaření, aby děti mohly vytvářet chutná jídla.

Běžná prodejní cena Domku s piknikovým stolem je 5 799 Kč. Hračka je určena pro děti od 1,5 roku do 5 let. 

Děti by se nejraději klouzaly od rána do večera. Splňte jim jejich sen a postavte jim na zahradě Obří skluzavku od značky Little Tikes a nechte je si užívat radosti z výstupu nahoru a klouzání po 180 cm dlouhé kluzné ploše. Skluzavka má pevné, bytelné schody, které zajišťují bezpečný výstup nahoru. Široká základna celé skluzavky navíc poskytuje dokonalou stabilitu, a tak se rodiče nemusí obávat o bezpečnost svých ratolestí.

Běžná prodejní cena Obří skluzavky je 2 599 Kč. Hračka je určena pro děti od 3 do 6 let. 

Do každé domácnosti, kterou obývají děti, pískoviště zcela jistě patří. Děti písek přímo milují a dokáží si s ním vyhrát celé hodiny. Pokud navíc přidáte i nějaké bábovičky a kyblíčky, je o legraci postaráno.  Pískoviště od Little Tikes je pak pro vaše ratolesti nejen nekonečným zdrojem zábavy, ale i trochou oddychu pro dospělé. Děti si mohou vybrat z nabídky různých tvarů a barev, a mít tak na zahradě třeba želvičku nebo pařez s pískem. A když místo písku napustíte dovnitř vodu, pískoviště se jednoduše změní na bazének.

Běžná prodejní cena Pískoviště je 999 Kč. Hračka je určena pro děti od 1 roku do 6 let. 

Postavte dětem na zahradě Továrnu na vodotrysky a uvidíte, jak z ní budou nadšené. Základem vodního stolu od Little Tikes je systém trubiček a spojovacích součástek, které se dají libovolně napojovat. Voda z věže se může otočením různých kohoutků nasměrovat do kterékoliv ze tří trubic, jež jsou zakončeny různými nástavci. Děti se hrou s tímto vodním stolem také učí základům vědy a techniky. Díky jednoduchému systému trubic si mohou vyzkoušet řadu fyzikálních principů, například Archimédův zákon, a učit se tak už od útlého věku.

Běžná prodejní cena Továrny na vodotrysky je 1 499 Kč. Hračka je určena pro děti od 2 do 5 let. 

„Rostoucí“ tříkolku 4v1 je možné využívat nejdříve jako vozítko při procházkách. Díky opěrkám na nožky se děťátko může nechat vézt, a poslouží tak jako alternativa kočárku. Se zlepšujícími se dovednostmi vašich ratolestí lze nastavovat tříkolku dle aktuální potřeby. Využijí ji tedy jak batolata, tak i opravdoví „závodníci“. Zatímco ti nejmenší se v tříkolce pouze vezou, větší děti ji mohou samy rozpohybovat odrážením se od země. Ještě větší děti mohou na tříkolce šlapat.

Běžná prodejní cena Tříkolky 4v1 od Little Tikes je 2 399 Kč. Hračka je určena pro děti od 9 měsíců do 5 let. 

2 Shares

One Comment

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..