Knihy

MOC A SÍLA INFORMACÍ

Informace. Jsme po nich lační my, naši klienti, kolegové, partneři, a především děti. Víte však, že informace dokážou i léčit? Nebo si myslíte, že to umějí jen klasické chemické léky? Je potlačování příznaků nemoci opravdu léčba? Co když je to všechno trochu jinak? Na podobné otázky nám ve své knize LÉČBA INFORMACÍ odpoví její autorka Marie Vilánková. Také se dozvíme, jak působí informace na náš organismus, jak ho dokážou ovlivnit a vyléčit. Kniha nabízí netradiční pohled na alternativní i klasickou medicínu, autorka v ní shrnuje své dvacetileté zkušenosti ve výzkumu a léčbě pomocí informačních preparátů. Knihu, kterou vydalo nakladatelství Argo, koupíte v knihkupectví nebo na e-shopech (například zde), za doporučenou cenu 288 Kč. Více informací na www.lecbainformaci.cz.

Blank vertical book cover template with pages in front side standing on white surface Perspective view. Vector illustration.

Všichni chceme být zdraví a šťastní. Málokdo je však ochoten se vzkazům, které nám tělo skrze nemoci říká, věnovat hlouběji. Dokud nečelíme nějaké vážnější chorobě, bereme zdraví jako samozřejmost. Nachlazení přecházíme, na bolest hlavy si bereme léky, bolesti zad ignorujeme. Poznáváte se? Pokud byste chtěli na své zdraví nahlédnout trochu z jiného úhlu, kniha Léčba informací je pro vás jako stvořená. Čtivou formou se v ní dozvíte o podstatě informační medicíny, o tom, jak toxiny, mikroorganismy a emoce ovlivňují to, jak se cítíme, o principu léčby bez chemických medikamentů a mnoho dalšího.

Kniha jednoduchým způsobem vysvětluje, jak informace působí na lidský organismus, jak ho dokážou ovlivnit a vyléčit. Jsou v ní mé dvacetileté zkušenosti a poznání toho, co je pravou příčinou nemocí a jaké informace mohou naučit naše buňky správně pracovat, komunikovat, zbavovat se škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, svých vlastních poškozených, nefunkčních a rakovinových buněk a negativních, poškozujících emočních programů, opravovat poškozené emoční a stresové vzorce a vést k uzdravení těla a duše,“ vysvětluje autorka knihy, Marie Vilánková a dodává: „Pokud toto vaše tělo naučíte, dokáže pak odolávat negativním vlivům, bude se lépe a rychleji regenerovat, dostane se do potřebné rovnováhy a vy budete zdraví a šťastní. Zároveň jsem v knize popsala princip homeopatie, léčitelství, proutkařství a dalších dosud nevysvětlených jevů.“

***

Mgr. Marie Vilánková je autorka diagnostického softwaru EAM set, badatelka v oboru teorie informační medicíny a lektorka řízené a kontrolované detoxikace organismu. Kromě publikační, přednáškové a organizační činnosti se věnuje výzkumu v oblasti teorie informace ve vztahu k lidskému organismu.

Vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor informatika, věnovala se teorii informace, inteligentním informačním systémům, matematické analýze a algebře.

Po studiích začala podnikat v oblasti potravinových doplňků a speciální kosmetiky. Možnost řešení fyzických i psychických obtíží pomocí informace ji velmi zaujala a začala se věnovat teoretickému vysvětlení působení preparátů Joalis a možnostem diagnostiky lidského organismu pomocí počítačových systémů. Naprogramovala software EAM set, jenž tvoří ve spojení s přístrojem Salvia velmi efektivní nástroj pro diagnostiku široké škály toxinů v lidském těle, které mají vliv na zdraví člověka. Je také autorkou softwaru, který se používá k nahrávání holografických informací do preparátů Joalis.

Jejím velkým koníčkem se stala imunologie, psychoneuroimunologie a mikrobiologie. Aplikováním teorie informace na živé soustavy hledá nové souvislosti mezi patogenními mikroorganismy a poruchami funkcí lidského těla.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..