Akce

Lollipopz – My Little Pony Tour: květen nabitý Lollipopz

Skupina Lollipopz má na květen naplánováno šest koncertů po celé České republice! V rámci turné My Little Pony budou mít fanoušci možnost vidět zábavnou hudební show v Českých Budějovicích, Brně, Zlíně, Praze, Plzni, nebo Ostravě.

První koncert jarní tour dívčí skupiny Lollipopz odstartuje již v neděli 5. května v Českých Budějovicích v DK Metropol. O týden později, v sobotu 11. 5., vystoupí čtyři sympatické a nadané dívky v kulturním centru Semilasso v Brně. Druhou květnovou neděli má skupina vyhrazený čas pro vystoupení ve zlínském Masters of Rock Café. Praha a Plzeň se těší na velkolepou a pestrobarevnou show o víkendu 18. 5. a 19. 5. Svou květnovou tour zakončí Lollipopz v neděli 26. 5. v Ostravě.

Vystoupení hudební skupiny Lollipopz, pro kterou jsou charakteristické barevné paruky v pastelových barvách, děti zbožňují. V pořadí druhá série koncertů navazuje na velmi úspěšnou Lollipopz Bambule Tour. Tato dívčí skupina vznikla v roce 2016. Mladé zpěvačky se proslavily zejména účastí v televizních show a pořadem Lollymánie na Youtube. Mezi jejich veleúspěšný hit patří singl z loňského roku – První láska. Na prvním albu z roku 2016 můžete nalézt i skladbu s Dádou Patrasovou nebo píseň pro nadační fond Šťastná Hvězda, kde účinkuje přes 40 hudebních interpretů.

V rámci tour má skupina Lollipopz připraven jedinečný program a nové písničky.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

CD Lollipopz je k dostání v Království hraček Bambule a Sparkys od 299 Kč.

15 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..