Spousta zábavy bez nepořádku? Výtvarné potřeby Crayola milují děti i rodiče

Podporovat dětskou kreativitu je zapotřebí, ale zvlášť u trénování malířských dovedností nejeden rodič trne hrůzou, kolik nepořádku bude muset po uměleckém řádění uklízet. S kvalitními výtvarnými potřebami americké značky Crayola se rodiče bát nemusí. Jsou totiž netoxické, výborně smývatelné z rukou a 100% vypratelné z oblečení. A každá z nich má v sobě oproti konkurenci nějaký zlepšovák, pro který je milují děti i dospělí. Výrobky Crayola koupíte nově v prodejnách Albi.

Zlepšovák 1: Bez nepořádku

Crayola myslí i na rodiče, kterým šetří čas (a nervy) s úklidem po malování. Barvy Crayola snadno smyjete z rukou a vyperete z oblečení. Křídy nepráší a i pera s lepidly a třpytkami se snadno smývají. Řada Mess free dokonce obsahuje fixy, které barví pouze na speciální papír. Na ostatní povrchy jako je nábytek, oblečení nebo ruce kreslí jen bezbarvě.

Zlepšovák 2: Malování jako hra

Vedle vychytaných výtvarných potřeb má Crayola v sortimentu také kreativní sady a kreativní hry pro podporu dětské fantazie a pro ještě krásnější umělecké výtvory. S omalovánkami, vystřihovánkami, razítky, válečky, třpytkami a samolepkami si děti užijí spoustu zábavy a budou je bavit víc než obyčejné pastelky. Navíc můžete volit sady s tematikou oblíbených pohádek, jako jsou Auta nebo třeba Ledové království i klasiku jako moře, zvířata apod.

Hra 3-2-1 kreslíme. Hoďte si kostkou, a zkuste podle zadání kreslit vzhůru nohama nebo se zavřenýma očima. Kreslí se na speciální podložku, která se dá snadno smazat. Cena v prodejnách Albi: 249 Kč

Zlepšovák 3: I pro nejmenší

V sortimentu Crayola najdete výtvarné potřeby pro pokročilejší umělce, ale i pro ty úplně nejmenší. Silné pastelky, fixy i voskovky z řady Mini kids jsou speciálně vytvořeny pro malou dětskou ruku už od 1 roku. Tuhy pastelek se nelámou a snadno se gumují, fixy mají pevný hrot, který se neroztřepí, a voskovkami se díky speciálnímu balení neumažou. Všechny výrobky prošly náročnými testy bezpečnosti pro děti a jsou naprosto nezávadné.

Silné trojhranné pastelky Mini kids jsou navržené pro ty nejmenší ruce. Cena v prodejnách Albi: 129 Kč

Zlepšovák 4: Praktické a zábavné balení

Od Crayoly nečekejte obyčejná balení. I to má totiž funkci a je tak krásné, že děti baví do něj potřeby dávat. Krásné kufříky s kreativními sety lákají k přerovnávání, razítkovací sady mají svůj úhledný stojánek a výtvarnou sadu s razítky a šablonami můžete složit do tvaru jezevčíka a mít vystavenou v dětském pokoji.

Kreativní sada Doodle dog s pastelkami, fixami, razítky a šablonami láká k pořádku. Cena v prodejnách Albi: 349 Kč

Značku Crayola zastupuje pro Českou republiku exkluzivně společnost Albi.

Leave a Comment