Ve Fashion Arena Prague Outlet otevřely obchod značky Marina Militare a Boxeur Des Rues

V pátek 30. listopadu otevřely své obchody v prostorech outletového centra značky Marina Militare a Boxeur Des Rues. Ve Fashion Arena Prague Outlet tak rozšíří nabídku kvalitní značkové sportovní a volnočasové módy pro dospělé i děti. U příležitosti slavnostního otevření mohou zákazníci využít mimořádných nabídek obou značek. 

Boxeur Des Rues je značka inspirovaná bojovým sportem savate – francouzský druh boxu, který slučuje prvky západního boxování s bojovými uměními přivezenými francouzskými námořníky z dálnovýchodních a asijských přístavů. Název Boxeur Des Rues vyjadřuje skutečného sportovce, který žije metropolitním způsobem života. Typickým znakem je proto kombinace sportovního a street stylu ve velice pohodlném a kvalitním provedení.

Značku Marina Militare na první pohled rozeznáte díky jejímu charakteristickému logu, které vyhází z italské historie a tradic. V minulosti se značka podílela na dodávce oděvů a doplňků pro admiralitu italského námořnictva.  Návrháři aktuálních kolekcí se touto minulostí opakovaně inspirují a v italském duchu vytvářejí sportovní módu pro muže, ženy i děti. Všechny sportovní kolekce Marina Militare jsou konceptem módy vyráběné s respektem k okolí a ve vysoké kvalitě. Zájemci o sortiment značky Marina Militare mohou opět využít ve Fashion Arena Prague Outlet zajímavé nabídky, od 30. 11. do 9. 12. je k dispozici 30% sleva z outletových cen na vybraný sortiment.

„Značky Marina Militare a Boxeur des rues reprezentují styl prestižního volnočasového oblečení. Zákazníci u nás tuto módu vyhledávají stále častěji. Proto jsem velice ráda, že můžeme tyto dvě unikátní značky v našem outletovém centru přivítat,“ říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Tím ale výčet novinek z outletového centra nekončí. Ve čtvrtek 22. listopadu otevřela obchod v novém kabátě populární německá značka Tchibo. Zákazníci zde naleznou nejen širokou nabídku oblečení, vybavení a doplňků do domácnosti, nově také příjemný kávový koutek, kde si v klidu mohou vychutnat šálek kvalitní kávy. Od 1. prosince ve Fashion Arena Prague Outlet propukne nefalšovaná vánoční atmosféra, přibyde totiž řada stánků, které rozšíří nabídku kamenných obchodů o tradiční vánoční zboží a pochutiny. Od soboty 8. prosince pak v outletovém centru odstartuje pohodový advent s bohatým doprovodným programem ve speciálně upravené a odekorované obchodní jednotce. Pozitivní chystanou novinkou je i plánované prodloužení otevírací doby, od 7. do 23. prosince je na přání zákazníků otevřeno o hodinu déle, tedy od 10:00 do 21:00.

Leave a Comment