Usnadní trávení nejen miminkům

Drobné zažívací problémy trápí v České republice až 75 % kojenců. Ublinkávání, průjem, zácpy nebo kojenecké koliky způsobují děťátkům nepříjemné bolesti bříška a maminkám bezesné noci plné vyčerpání a bezmoci. Ve většině případů pomůže ke zmírnění těchto problémů vhodná úprava stravy nebo podpora přirozené mikroflóry pomocí speciálních doplňků stravy, např. BioLac Baby drop společnosti Generica.

Doplněk stravy BioLac Baby drops obsahuje velké množství probiotických živých kultur, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Ty přispívají k rovnováze střevní mikroflóry, pomáhají zvyšovat střevní komfort a pozitivně ovlivňují snížení plynatosti. Miliony kmenů jsou spolehlivě uzavřeny do mikrokapslí, které je chrání před nechtěnými účinky žaludečních a žlučových kyselin. Pro pohodu děťátka stačí 5 kapek denně! Doplněk stravy je vhodné užívat i vedle léčby antibiotiky. Podává se jednoduše pomocí přibaleného kapátka.

Kapky BioLac Baby drops neobsahují konzervační látky, jsou vhodné nejen pro děťátka už od narození, ale i pro diabetiky, celiaky a lidi trpící intolerancí laktózy i polykacími těžkostmi. Přípravek je vyroben speciální patentovanou metodou, která umožňuje bezpečnou dopravu živých kmenů až do tlustého střeva a taktéž i skladování při pokojové teplotě. Jeho pozitivní účinky jsou prokázány studiemi. Výrobek byl posouzen a schválen Českou pediatrickou společností.

BioLac Baby drops, 6 ml

Cena 255 Kč

Více na www.generica-bohemia.cz

1 Comment

    Leave a Comment