Univerzální sada nářadí Fieldmann i ve variantě pro ženy

Pro případ nutných oprav i na běžné údržbové práce v domácnosti a okolí domu je dobré mít doma připravenou sadu nářadí, třeba novinku Fieldmann FDG 5008-53R/FDG 5010-53R. Jde o komplexní sadu padesáti třech dílů v praktickém kufříku. Díky bohatému obsahu s ní sestavíte nově zakoupený nábytek, vyvážíte lednici, vrátíte vypadlý šroubek do brýlí, vyčistíte odpad pračky nebo třeba utáhnete matice na kole či koloběžce. Sada je v prodeji ve dvou barevných variantách: V černožlutém provedení (FDG 5008-53R) je sada univerzální, kombinace černé s růžovou (FDG 5010-53R) ji předurčuje především do rukou žen, třeba jako praktický dárek. Více na www.fieldmann.cz.

Sada zahrnuje klasické, v domácnosti nepostradatelné pomocníky, jako kombinované kleště a kleště s dlouhými čelistmi, kladívko, vodováhu, nůž nebo třímetrové měřicí pásmo. Dále v kufříku najdete ráčnu 3/8“ s nástrčnými hlavicemi od osmi milimetrů až do sedmnácti milimetrů ve vysoké CR-V kvalitě. Provedení z kvalitní CR-V oceli zajišťuje vyšší pevnost materiálu a tím pádem menší opotřebení. Nedílnou součástí sady je nastavitelný klíč 6“, 8 ks imbusových klíčů 1,5 – 6 mm a dva ks šroubováků (PH2 x 100 mm, SL6 x 100 mm). Nechybí násada na bity a 20 ks bitů 25 mm či sada mini šroubováků, která zahrnuje 4 ks plochých a 2 ks křížových šroubováků. Mini šroubováky využijete při mikro opravách, např. brýlí, nebo při instalaci baterií do dětských hraček, kde je na krytu baterií bezpečnostní šroubek malého rozměru atd.

Oblibu si sada získá i díky účelnosti uspořádání a dokonalé přehlednosti. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a dle potřeby po použití uložit. Doporučená akční maloobchodní cena sady Fieldmann FDG 5008-53R /FDG 5010-53R je 959 . Více na www.fieldmann.cz.

Leave a Comment