Hračky

Tříkolky a odrážedla – šikovní pomocníci i pro cestování s dětmi

Příjemné počasí přímo vybízí k rodinným výletům a procházkám. Jistě znáte situaci, kdy se dětem nechce chodit a v kočárku je to už vůbec nebaví. Zkuste jim s sebou vzít šikovné vozítko a uvidíte, že procházka pro ně bude najednou daleko zábavnější a také si procvičí své motorické a pohybové dovednosti.

Jak vybrat spolehlivé vozítko?

Různá odrážedla a vozítka jistě patří mezi nejoblíbenější dětské hračky. Maminky i tatínkové volí pro procházky s dětmi čím dál častěji různé tříkolky a odrážedla. A není divu – děti jsou nadšené a na hřišti jsou s nimi daleko rychleji. Na trhu je však nepřeberné množství takových vozítek, a tak není vůbec lehké vybrat kvalitní a spolehlivý produkt. Při nákupu určitě věnujte pozornost použitému materiálu a u prodejce se ujistěte, že je výrobek zdravotně nezávadný. Důležitá je také snadná ovladatelnost a celková bezpečnost produktu. Pro rodiče je také výrazným benefitem možnost převzít ovládání, což některá vozítka umožňují.

Můj první auťák

Baví vaše dítko jezdit autem a nejradši by vás u volantu nahradilo? Pak je skvělou volbou autíčko, které funguje jako odrážedlo. Cozy Coupe od Little Tikes je kompaktní dětské vozítko, které disponuje pevnou konstrukcí a odnímatelnou podlážkou. Děti mohou v autíčku samy „ťapat“, nebo je v autíčku vezou rodiče pomocí madla. Cozy Coupe lze tedy použít i jako alternativu kočárku. Značka Little Tikes si zakládá na detailech, a proto mohou děti do auta „natankovat“ palivo, uložit věci do kufru nebo i zatroubit. Je možné vybírat z více variant, Cozy Coupe může být beruška, policejní auto nebo klasické červeno-žluté autíčko.

Tříkolka pro začínající cyklisty

Jste příznivcem cyklistiky a rádi byste k tomu vedli i své děti? Co takhle začít tříkolkou, která dětem poskytne stabilní jízdu, ale zároveň se děti naučí vozítko samostatně řídit? Později pak bude přechod na klasické kolo daleko jednodušší. Tříkolka 4v1 od Little Tikes navíc umožňuje přizpůsobení schopnostem dítěte. Se zlepšujícími dovednostmi dítěte můžete postupně odstranit opěrky na boku vozítka, opěrky na nohy a odstraní se i vodící tyč. Tříkolka je tedy vhodná jak pro batolata, tak i pro větší děti a s dětmi doslova „poroste“.

2 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..