Hračky

Továrna na vodotrysky od Little Tikes učí děti základy fyziky

Také se už těšíte na léto, kdy můžete trávit čas s rodinou na zahradě či u vody? Zabavit děti během letního období je někdy náročné, ale vodní hrátky jsou většinou sázka na jistotu. Továrna na vodotrysky od Little Tikes je nejen zabaví, ale ukáže jim i základní fyzikální principy. S vodním stolem si užijí mnoho zábavy, a to jak při hře s kamarády, tak i když si budou hrát samy.

Postavte dětem na zahradě Továrnu na vodotrysky a uvidíte, jak z ní budou nadšené. Základem vodního stolu od Little Tikes je systém trubiček a spojovacích součástek, které se dají libovolně napojovat. Stačí pomocí vodní pumpy napustit vodu do hlavní věže. Z té pak voda putuje do trubic s vodotrysky.

Dětské fantazii se meze nekladou a Továrnu na vodotrysky si mohou díky kombinovatelným dílům přizpůsobit podle svých představ. Voda z věže se může otočením různých kohoutků nasměrovat do kterékoliv ze tří trubic, jež jsou zakončeny různými nástavci. Děti si tak mohou vybrat jejich nejoblíbenější vodotrysk. Součástí balení jsou mimo vyměnitelných trubiček také lodičky, pohárek na vodu či trychtýř.

Hra s Továrnou na vodotrysky je nejen skvělou zábavou, ale děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu a také se učí základům vědy a techniky. Díky jednoduchému systému trubic si mohou vyzkoušet řadu fyzikálních principů, například Archimédův zákon, a učit se tak už od útlého věku.

Běžná prodejní cena Továrny na vodotrysky od Little Tikes je 1 499 Kč. Její rozměry jsou 95 cm (v) x 75 cm (š) x 75 cm (h). Hračka je určena dětem od 2 do 5 let.

Více na www.little-tikes.cz.

14 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..