Svítící a mluvící zvířátka vykouzlí úsměv na každé dětské tváři

Interaktivní hračky jsou mezi dětmi velmi populární. Patří mezi ně i čerstvá novinka v hračkářstvích Bambule a Sparkys, roztomilá zvířátka Lumiluvs. Tyto hračky skrývají překvapení, jež dítko odhalí tak, že na ně dýchne nebo je políbí. Zvířátka se rozsvítí a začnou roztomile žvatlat. Lumiluvs jsou také skvělými pomocníky všech, kteří se bojí tmy. Stačí dát večer zvířátku pusu na dobrou noc a hračka začne vyzařovat tlumené světlo. Kolekce Lumiluvs zahrnuje celkem osm zvířecích kamarádů, každý má své jméno a děti je tak mohou sbírat. Zvířátkům lze navíc doplnit set domečku a oblíbeného jednorožce.

Svět zvířátek Lumiluvs je plný zábavy a světla. Určitě si mezi nimi vyberou jak holčičky, tak kluci, a užijí si s nimi plno radosti. Večer jim mohou dát pusu na dobrou noc a zvířátka jim roztomile zažvatlají. Pro děti, které se obávají bubáka pod postelí, je určitě výhodou, že jim zvířátka večer posvítí. Příjemné tlumené světlo automaticky zhasne po 10 minutách.

Zvířátkům můžete také pořídit set Lumiluvs domečku s projektorem a jednorožcem. Domek připomínající lucerničku dokáže zahrát příjemnou melodii a rozsvítit hvězdy a srdíčka, které promítne na stěny dětského pokoje. Stačí jen zasunout klíček do lucerny a nechat se okouzlit úžasnou audiovizuální podívanou. Dětem se při ní bude krásně usínat. Navíc mohou do domečku ubytovat některého ze svých dalších Lumiluvs zvířátek.

 

Lumiluvs zvířátka seženete za 299,90 Kč a Lumiluvs sadu domečku-projektoru s jednorožcem za 799,90 Kč v síti prodejen Bambule a Sparkys.

Leave a Comment