Hračky

Staň se skutečným kouzelníkem s Exkluzivní sadou kouzel od Pavla Kožíška

Mistrovská profesionální kouzla, která ohromí celé okolí? S novou Exkluzivní sadou kouzel od Pavla Kožíška se je naučíš během chvilky! Pomůže ti k tomu velká spousta rekvizit, ale i instruktážní DVD a kniha s popisem všech kouzel krok za krokem. Pavel Kožíšek je tím nejpovolanějším, kdo ti s tím vším poradí. Vrhneš se jako první na neuvěřitelná karetní kouzla, proměníš čisté papíry v bankovky nebo necháš cokoli zmizet přímo před očima svých kamarádů?

Díky nejnovější kouzelnické sadě se v profesionálního mistra magie proměníš během okamžiku. Kromě rekvizit zde totiž začínající mágové najdou i instruktážní DVD a knížku s podrobným popisem krok za krokem. Pavel Kožíšek tajemství magie předvádí a vysvětluje jednoduše, aby je pochopilo každé dítě.

Jakým kouzlem začneš? Předvedeš pozoruhodné spojení kovových kroužků, unikneš z řetězů díky Houdiniho poutům, předpovíš ostatním budoucnost, proměníš věci pomocí speciálního zrcadla ve sklence, nebo necháš zmizet celý balíček karet? Zmizení karet si raději nech až úplně na závěr, s kartami totiž můžeš předvést takové triky úplně zblízka jako profesionální kouzelníci.

Každá Exkluzivní sada kouzel obsahuje jako dárek i poukázku na vstupenku na představení Magická esa Divadla kouzel Pavla Kožíška v hodnotě 250 Kč. Ve strhující show, která je určená pro celou rodinu, uvidíte na vlastní oči nejlepší světové iluze a kdo ví, třeba se i nějaký další trik naučíte.

Sada je určená pro děti od 8 let. Exkluzivní sada kouzel je k dostání za 1 499,90 Kč ve všech hračkárnách Sparkys, Bambule a HM Studio a na www.kouzelnickyobchod.cz.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..