Články

Scratch Wars: Spuštění nové české hry, které se bojí i Pokémoni

V malém herním studiu v Karlíně vyvíjí tým zkušených vývojářů strategickou karetní hru Scratch Wars, které v sobě kombinují hru v reálném světě a zároveň v mobilu. Za svůj revoluční nápad sbírají jen chválu a pozitivní ohlasy po celém světě. Jiří Mikoláš, herní designér a ředitel Notre Game: „Se Scratch Wars si věříme nejen proto, že hra je originální a zábavná, ale i díky referencím, které jsme posbírali na světových veletrzích. Povzbudivá byla reakce Petera Adkisona, vydavatele světoznámých Magiců, který naší hře předpověděl zdárnou budoucnost. Že jsou Scratch Wars zdařilý nápad dokládají i reakce dětí, které jsme zaznamenaly při testování hry, a také zapálení fanoušci naší facebookové stránky.“

Setři kartu a poznej hrdinu

Hra Scatch Wars je jedinečná hned v několika ohledech. Karty jsou stírací, hráč tedy až od úplného setření neví, jakou zbraň nebo hrdinu si vůbec pořídil a jaký další strategický tah je potřeba udělat aby zbavil soupeře životů.

Každá karta je unikátní

Karty se tisknou speciální technologií, díky které má každá z nich specifický název a také hodnoty. Toto považujeme za úplně zásadní a inovativní přístup ke sběratelské karetní hře (ve zkratce TCG). Na světě nebudou existovat 2 karty, které by byly úplně identické.

Na stole nebo online

Karty zároveň obsahují i QR kód díky němuž a mobilní aplikaci pro chytré telefony si můžou zahrát s kamarády turnaj online, dobývat území v kampani nebo vylepšovat hrdiny pomocí kouzel. Navíc hra ve formě mobilní aplikace slouží i jako ochrana vlastnických práv karet. Vylepšené karty bude pak možné měnit, jak fyzicky tak i digitálně. Hráči mohou jednoduše z běžného hrdiny udělat velmi vzácného a silného bojovníka.

1 Shares

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..