S prakem z řady PHLAT SPORT se vyřádí celá rodina

Také jste byli v dětství hrdými majiteli podomácku vyrobeného praku? Pak si jistě vybavíte i všelijaké pokusy, které jste s touhle hračkou zkoušeli. Možná nedopadly vždy podle vašich představ, za což vám rodiče nejspíš patřičně vyčinili. Tuto hračku můžete své ratolesti dopřát i dnes, jen v mnohem zábavnější a sofistikovanější verzi. Díky praku s kelímky a pěnovými míčky z řady PHLAT SPORT nejenže vaše dítko zapomene, že existuje tablet a mobil, ale může prožít stejnou radost jako kdysi dávno vy. Hrátky s tímto bezpečným prakem, který seženete v hračkářstvích Sparkys a Bambule, si zaručeně užije celá vaše rodina.

Dříve bylo střílení z praku spíše klučičí záležitostí, ovšem doba se mění a není důvod, proč by si dnes tuto zábavu nemohly dopřát i dívky. PHLAT SPORT prak s kelímky zpříjemní nejedno volné odpoledne venku malým i velkým klukům a holkám. Děti si při zábavné hře procvičí soustředěnost a přesnou trefu, vy si zase užijete odreagování od věčného stresu. Unikátní prak je navržen tak, abyste z něj jednoduše vystřelili pěnový míček s gumovým poutkem bez obav, že někoho zraníte. Zkuste sestřelit všechny kelímky, nebo si třeba nakreslete na zem kruh a zkuste se do něj trefit. Uspořádejte domácí turnaj ve střelbě z praku a uvidíte, jestli jste tak dobří střelci, jak si myslíte, nebo vás vaši potomci hravě převálcují!

Sada PHLAT SPORT je vhodná pro děti od 8 let. Obsahuje prak, 3 pěnové míčky a 3 kelímky.

PHLAT SPORT prak s kelímky a míčky najdete v síti hračkářství Bambule a Sparkys a všech dobrých hračkářstvích za 349,90 Kč.  

Leave a Comment