Přibyly vám po létě vrásky? Známe řešení

Slunce, slaná mořská voda, vítr a zejména nedostatek hydratace, na kterou často přes léto a během dovolené zapomínáme. To vše se může podepsat pod přesušenou pokožku, na níž se objeví nové vrásky. Není však nutné si zoufat. I na tento drobný nedostatek existuje řešení v podobě kyseliny hyaluronové.

Zapomeňte na plastiky, po kterých pleť vypadá nepřirozeně, či botox, který částečně znehybní mimiku obličeje. Existuje lepší řešení a tím je právě kyselina hyaluronová, která se v těle nachází přirozeně, ale s věkem její množství ubývá. Díky výrobkům s jejím obsahem zmizí unavený vzhled, protože pleť po ní září, je vypnutá, hydratovaná a vypadá úžasně.

Při výběru správného produktu je však potřeba dbát na jeho kvalitu. Nejvhodnější je stoprocentně čistá kyselina hyaluronová. V obchodech je k dostání pod názvem Hyalurmed, přičemž obsahuje bioaktivní molekulární kyselinu hyaluronovou a představuje nejvyšší koncentraci tohoto bojovníka s vráskami. Vhodná je nejen pro pokožku a klouby. Splňuje všechna nejpřísnější kritéria mezinárodních standardů a je stoprocentně vstřebatelná.

K jejím velkým výhodám patří, že pracuje přímo zevnitř těla směrem ven. Obnovuje vlhkost, barvu a lesk pokožky, vyhlazuje ji a zlepšuje její stav po akné. Co se týče samotných účinků na další aspekty těla: podporuje výživu kostí, kloubů a svalů, zároveň má analgetické a protizánětlivé účinky, protistárnoucí a omlazující účinek a navíc podporuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v těle. Při pravidelném používání můžete zapomenout na bolavé klouby a svaly a bez problémů se s nadšením věnovat svým oblíbeným činnostem a koníčkům v podobě sportu, či tance. Výrobek je klinicky testován a nemusíte se obávat žádných nechtěných účinků.

Kromě posilování svalů, kloubů a samotné pokožky zevnitř je však vhodné starat se o její krásu i zvenku. Malé jemné vrásky kolem očí totiž umí být zákeřné a vyhýbat se kvůli nim úsměvu by byla škoda. Vhodnou péči o oční okolí dokáže zajistit Hyalurmed obličejové sérum. Odstraní nedostatky přesně tam, kde je to potřeba a výsledky je možné pozorovat již po jednom týdnu používání. Obsahuje kolagen, aktivní rostlinné složky a výtažky z ovsa. Redukuje nejen vrásky ale i pigmentové skvrny, podporuje hojení jizev a pomáhá i při růžovce. Vhodný je i k eliminaci škod způsobených UV zářením.

www.pharmamkl.cz

Leave a Comment